Kovo 5 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato namų rungtynes, kuriose susitiko su Šilalės „Lūšis“ komanda. Rezultatu 70:90 (15:21; 17:22; 16:20; 22:27) rungtynes laimėjo Šilalės „Lūšis“ komanda.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų netaikliais metimais. Šilalės komanda pirmieji pelnė taškus rungtynėse. Šilalės komanda spurtavo 6:0. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikus buvo tik vienas. Šilalės komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 8 taškų (1:9). Tauragės krepšinio klubui sunkiai sekėsi užpulti varžovų krepšį. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą ir taip nutraukė Tauragės klubo taškų sausrą. Valerii Anisimov pridėjo dar du taškus ir deficitas sumažėjo iki 3 taškų. (6:9). Liudas Valantinas smeigė dar vieną tritaškį. Tauragės krepšinio klubas su šiuo metimu spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą (9:9). Šilalės komanda atsakė taip pat taikliu tritaškiu. Tadas Sebežiovas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mesti du baudos metimai buvo taiklūs. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 15:21, pirmavo Šilalės „Lūšis“. Antrasis kėlinys prasidėjo Šilalės komandos dvitaškiu. Tauragės klubui niekaip nepavyko realizuoti savo metimų, tuo pasinaudojusi Šilalės komanda pataikė dar vieną dvitaškį ir padidino persvarą iki 10 taškų (15:25). Šilalės komanda pataikė dar du taškus ir inicijavo spurtą 6:0. Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Šilalės komanda pataikė 4 taškus be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Arminas Bergaudas atsakė taikliu tolimu metimu. Oskaras Pleikys pelnė du taškus su varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas nebuvo taiklus. Tadas Sebežiovas, pasinaudojęs Šilalės komandos klaida, pelnė tritaškį ir sumažino deficitą iki 7 taškų. Šilalės komanda atsakė taikliu dvitaškiu (26:35). Tadas Sebežiovas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taiklus buvo tik vienas. Oskaras Pleikys atkovojo kamuolį po netaiklios Tado Sebežiovo baudos ir išprovokavo varžovo pražangą, kuri jį nusiuntė prie baudų metimo linijos. Mesti du baudos metimai buvo netaiklūs. Tadas Sebežiovas išprovokavo varžovo pražangą ir vėl stojo prie baudų metimo linijos. Mesti du baudos metimai pasiekė tikslą. Po dviejų kėlinių, rezultatu 32:43, pirmavo Šilalės komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Ernesto Serkevičiaus taikliais dviem baudos metimais. Šilalės komanda atsakė 4 taškais be atsako ir padidino persvarą iki 13 taškų (34:47). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas buvo taiklus. Tadas Sebežiovas pridėjo dar taiklų tritaškį ir sumažino deficitą iki 7 taškų (40:47). Tadas Sebežiovas pelnė du taškus iš po krepšio. Šilalės komanda pataikė tolimą metimą ir pirmavo 10 taškų skirtumu. Tauragės komandai niekaip nepavyko pataikyti savo metimų. Tuo tarpu Šilalės komanda pataikė tritaškį ir pirmavo 13 taškų skirtumu (42:55). Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį iš po krepšio ir sumažino atsilikimą 10 taškų (45:55). Šilalės komanda atsakė 4 taškais be atsako ir vėl susigrąžino turėtą persvarą. Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Po trijų kėlinių, rezultatu 48:63, pirmavo Šilalės komanda. Ketvirtas kėlinys prasidėjo Tado Sebežiovo taikliu dvitaškiu. Arminas Bergaudas pridėjo dar du taškus ir deficitas sumažėjo iki 11 taškų (52:63). Šilalės komanda atsakė taikliu tolimu metimu, kuris vėl sugrąžino 14 taškų persvarą. Oskaras Pleikys po Ernesto Serkevičiaus gražaus perdavimo pelnė dvitaškį iš po krepšio. Šilalės komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 16 taškų (54:70). Arminas Bergaudas taip pat atsakė tuo pačiu taikliu metimu. Rungtynes, rezultatu 70:90, laimėjo Šilalės „Lūšis“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Tadas Sebežiovas, kuris per beveik 38 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 23 taškus (3/8 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 8/9 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės kovo 7 dieną, šeštadienį, 16.00 val. Mažeikiuose, kur susitiks su vietos „Ereliai“ komanda.