Vasario 29 dieną Tauragės krepšinio klubas namų aikštelėje susitiko su Gargždų „Gargždai“ komanda. Ketvirtadienį Tauragės klubas įveikė Gargždų komandą rezultatu 82:87. Atsakomąsias rungtynes, rezultatu 95:83 (33:11; 24:25; 18:22; 20:25) laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Karolio Babkausko taikliais dviem tolimais metimais (6:0). Gargždų komandai atsakyti taikliu metimu niekaip nepavyko. Liudas Valantinas smeigė dar vieną tritaškį ir inicijavo spurtą 9:0. Gargždų komandai visgi pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Oskaras Pleikys pataikė sunkų dvitaškį, o Tadas Sebežiovas pataikė dar vieną tritaškį ir Tauragės komanda jau pirmavo 12 taškų skirtumu (14:2). Gargždų komandos treneris Erikas Kubilius paprašė pirmosios minutinės pertraukėlės. Varžovai pataikė tolimą metimą ir taip sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Tauragės krepšinio klubas spurtavo 11:0 ir jau pirmavo 20 taškų (25:5). Gargždų komanda pataikė tolimą metimą, kuris leido sumažinti deficitą. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 33:11, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo priešininkų komandos dviem taškais iš po krepšio. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą ir padidino komandos persvarą iki 21 taško (36:15). Gargždų komanda metė tris baudos metimus, iš kurių buvo dvi taiklios. Karolis Babkauskas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas Karolio Babkausko vienas baudos metimas buvo taiklus. Arminas Bergaudas pataikė dar vieną tolimą metimą ir Tauragės komanda pirmavo 23 taškų skirtumu (42:19). Gargždų komanda pataikė tolimą metimą. Liudas Valantinas pelnė dvitaškį iš po krepšio. Po dviejų kėlinių, rezultatu 57:36, pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliais Gargždų dviem taškais iš po krepšio. Liudas Valantinas pelnė du lengvus taškus iš po krepšio. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų nei vienas nebuvo taiklus. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą, kuris padidino Tauragės klubo persvarą iki 24 taškų (62:38). Gargždų komanda pataikė 5 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 19 taškų. Tadas Sebežiovas pataikė sunkų dvitaškį su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Vienas mestas baudos metimas nepasiekė tikslo. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį, Liudas Valantinas pridėjo dar tris taškus ir Tauragės klubas vėl pirmavo 23 taškais (69:46). Po trijų kėlinių, rezultatu 75:58, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo priešininkų komandos taikliu dvitaškiu. Arminas Bergaudas pataikė dvitaškį iš po krepšio. Gargždų komanda atsakė tuo pačiu taikliu metimu (77:62). Gargždų komanda pridėjo dar taiklų tritaškį ir sumažino deficitą iki 12 taškų. Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Ernestas Serkevičius pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas pirmavo 16 taškų skirtumu (81:65). Gargždų komanda pataikė tritaškį. Kitoje atakoje Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Pirmas baudos metimas buvo taiklus, bet Oskaras turėjo palikti aikštelę dėl to, kad prireikė medicininės pagalbos. Jį pakeitęs Valerii Anisimov pataikė ir antrą mestą baudos metimą. Gargždų komanda pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų (85:72). Ernestas Serkevičius pataikė itin sunkų dvitaškį ir padidino persvarą iki 16 taškų. Rungtynes, rezultatu 95:83, laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Oskaras Pleikys, kuris per beveik 23 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 17 taškų (7/10 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės kovo 5 dieną, ketvirtadienį, Tauragėje, kur susitiks su Šilalės „Lūšis“ komanda.