VASARIO 20 DIENĄ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS SUŽAIDĖ DAR VIENERIAS „VIKINGLOTTO-NKL“ SEZONO RUNGTYNES, KURIOSE SUSITIKO SU VIETOS MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“ KOMANDA. REZULTATU 103:74  (29:14; 24:26; 20:15; 30:19), RUNGTYNES LAIMĖJO MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“ KOMANDA.

PIRMASIS KĖLINYS PRASIDĖJO MOLĖTŲ KOMANDOS TAIKLIU BAUDOS METIMU. ERNESTAS SERKEVIČIUS ATSAKĖ TAIKLIU DVITAŠKIU (1:2). MOLĖTŲ KOMANDA VĖL STOJO PRIE BAUDŲ METIMO LINIJOS. ABI MESTOS BAUDOS BUVO TAIKLIOS. OSKARAS PLEIKYS ATSAKĖ TAIKLIU DVITAŠKIU. MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ (6:4). OSKARAS PLEIKYS PRIDĖJO DU TAŠKUS IR IŠLYGINO REZULTATĄ. MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ DU TAŠKUS. MOLĖTIŠKIAI PATAIKĖ DAR 5 TAŠKUS IR JAU PIRMAVO 7 TAŠKAIS (10:6). KAROLIS BABKAUSKAS PATAIKĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO IR SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 5 TAŠKŲ. MOLĖTŲ KOMANDA ATSAKĖ 4 TAŠKAIS (17:8). PO PIRMOJO KĖLINIO, REZULTATU 29:14, PIRMAVO MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“. ANTRASIS KĖLINYS PRASIDĖJO TAIKLIU TADO SEBEŽIOVO DVITAŠKIU. MOLĖTŲ KOMANDA TAIP PAT ATSAKĖ TAIKLIAIS DVIEM TAŠKAIS. TADAS SEBEŽIOVAS PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ (31:19). MOLĖTŲ KOMANDA IRGI ATSAKĖ TUO PAČIU. TADAS SEBEŽIOVAS PERĖMĖ KAMUOLĮ IR GREITOJE ATAKOJE PELNĖ DU LENGVUS TAŠKUS (34:21). MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ 5 TAŠKUS BE ATSAKO (39:21). TADAS SEBEŽIOVAS PATAIKĖ TRITAŠKĮ. PRIEŠININKŲ KOMANDA ATSAKĖ TAIKLIU DVITAŠKIU (41:24). MOLĖTŲ KOMANDA DAR PELNĖ DU TAŠKUS IR PADIDINO PERSVARĄ IKI 19 TAŠKŲ (43:24). TADAS SEBEŽIOVAS PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ IR SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 16 TAŠKŲ. MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ DVITAŠKĮ. ERNESTAS SERKEVIČIUS ATSAKĖ TAIKLIU TRITAŠKIU (45:30). MOLĖTŲ KOMANDA TAIP PAT PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ. OSKARAS PLEIKYS PATAIKĖ DVITAŠKĮ IŠ PO KREPŠIO. DEIVIDAS KEBURYS GREITOJE ATAKOJE PELNĖ DAR DU TAŠKUS. PO DVIEJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 53:40, PIRMAVO MOLĖTŲ KOMANDA.

TREČIASIS KĖLINYS PRASIDĖJO OSKARO PLEIKIO DVIEM TAŠKAIS SU VARŽOVO PRAŽANGA. MESTAS BAUDOS METIMAS BUVO NETAIKLUS. MOLĖTŲ KOMANDA ATSAKĖ TAIKLIU DVITAŠKIU. MOLĖTŲ KOMANDA METĖ DVI BAUDOS IR ABI BUVO TAIKLIOS (57:42). OSKARAS PLEIKYS PATAIKĖ DVITAŠKĮ IŠ PO KREPŠIO. MOLĖTIŠKIAI ATSAKĖ TAIKLIU TRITAŠKIU. DEIVIDAS KEBURYS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ IR STOJO PRIE BAUDŲ METIMO LINIJOS. IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDOS METIMŲ TAIKLI BUVO TIK VIENA. MOLĖTŲ KOMANDA METĖ DU BAUDOS METIMUS IR TIK VIENA BUVO TAIKLI. OSKARAS PLEIKYS PATAIKĖ DVITAŠKĮ (61:47). MOLĖTIŠKIAI PATAIKĖ 5 TAŠKUS BE ATSAKO IR PADIDINO PERSVARĄ IKI 19 TAŠKŲ (66:47). DEIVIDAS KEBURYS ATSAKĖ TAIKLIU TOLIMU METIMU. OSKARAS PLEIKYS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ IR STOJO PRIE BAUDŲ METIMO LINIJOS. ABU MESTI BAUDOS METIMAI NEPASIEKĖ TIKSLO. MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ DVITAŠKĮ (68:50). PO TRIJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 73:55, PIRMAVO MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“. KETVIRTASIS KĖLINYS PRASIDĖJO MOLĖTIŠKIU SPURTU 8:0 (81:55). TADAS SEBEŽIOVAS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ IR STOJO PRIE BAUDŲ METIMO LINIJOS. IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDOS METIMŲ TAIKLUS BUVO TIK VIENAS. MOLĖTŲ KOMANDA ATSAKĖ TAIKLIU DVITAŠKIU. VALERII ANISIMOV ĮDĖJO KAMUOLĮ IŠ VIRŠAUS. MOLĖTŲ KOMANDA PATAIKĖ DVITAŠKĮ (85:58). ERNESTAS SERKEVIČIUS PATAIKĖ TRITAŠKĮ. MOLĖTIŠKIAI ATSAKĖ TUO PAČIU. OSKARAS PLEIKYS PELNĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO. RUNGTYNES, REZULTATU 103:74, LAIMĖJO MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“.

GERIAUSIAI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBE PASIRODĖ OSKARAS PLEIKYS, KURIS PER BEVEIK 27 MINUTES, PRALEISTAS AIKŠTELĖJE, PELNĖ 17 TAŠKŲ (8/15 DVITAŠKIAI, 1/5 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO 15 KAMUOLIŲ IR SURINKO 23 NAUDINGUMO BALUS.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS VASARIO 27 DIENĄ, KETVIRTADIENĮ, GARGŽDUOSE, KUR SUSITIKS SU VIETOS „GARGŽDAI“ KOMANDA.