Vasario 8 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato namų rungtynes, kuriose susitiko su Jonavos BC „Jonava“ komanda. Rezultatu 79:83 (22:27, 15:20, 20:20, 22:16) rungtynės laimėjo Jonavos BC „Jonava“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo legionieriaus Valerii Anisimov dviem taškais. Jonavos komanda atsakė taikliu tritaškiu (2:3). Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą. Mesti du baudos metimai buvo netaiklūs. Jonava pataikė dar vieną tolimą metimą (2:6). Tauragės klubui sunkiai sekėsi realizuoti metimus. Jonavos klubas pataikė dvitaškį ir jau pirmavo 6 taškais (2:8). Jonavos klubas pataikė dar vieną tritaškį ir pirmavo 9 taškais. Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (4:11). Valerii Anisimov išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Jonavos klubas atsakė taikliu tritaškiu (6:14). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį iš po krepšio. Jonavos komanda pataikė 3 taškus (10:17). Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taiklus buvo tik vienas. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 22:27, pirmavo Jonavos komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo Ernesto Serkevičiaus tritaškiu. Jonavos komanda atsakė tuo pačiu, tai yra  taikliu tritaškiu. Jonavos komanda pataikė dvitaškį ir pirmavo 7 taškais (25:32). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį iš po krepšio. Jonavos klubas pataikė 5 taškus be atsako ir pirmavo 11 taškų (27:38).  Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 8 taškų. Jonavos komanda atsakė tuo pačiu taikliu tritaškiu (30:41). Jonavos komandos suolelis buvo nubaustas technine pražanga. Karolis Babkauskas metė baudos metimą ir jį realizavo. Karolis Babkauskas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Po dviejų kėlinių, rezultatu 37:47, pirmavo Jonavos komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Jonavos komandos taikliu dvitaškiu. Valerri Anisimov išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Deividas Keburys pataikė dvitaškį iš po krepšio ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (41:49). Liudas Valantinas greitoje atakoje pelnė 2 taškus (43:50). Jonavos komanda atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Deividas Keburys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Deividas Keburys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (47:52). Jonavos komanda pataikė 4 taškus be atsako ir susigrąžino turėtą pranašumą (47:56). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį. Po trijų kėlinių, rezultatu 57:67, pirmavo Jonavos ekipa. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Karolio Babkausko tritaškiu su varžovo pražanga. Mestas baudos metimas buvo taiklus (61:67). Jonavos komanda atsakė taikliu dvitaškiu. Jonavos komanda pataikė dar 4 taškus be atsako ir pirmavo 12 taškų (61:73). Tauragės klubui sunkiai sekėsi realizuoti metimus. Tuo tarpu Jonavos komanda dar pelnė du taškus. Karolis Babkauskas pataikė dvitaškį iš po krepšio (63:75). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (65:76). Karolis Babkauskas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Jonavos komanda pataikė dvitaškį. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (70:78). Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Karolis Babkauskas perėmė kamuolį. Ernestas Serkevičius pataikė tolimą metimą ir sumažino deficitą iki 5 taškų (74:79). Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo viena. Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį iš po krepšio (77:79). Jonavos komanda pataikė dvi baudas ir padidino persvarą iki 4 taškų (77:81). Rungtynes laimėjo, rezultatu 79:81, Jonavos BC „Jonava“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per beveik 37 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 22 taškus (3/6 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės vasario 20 dieną, ketvirtadienį, 18.00 val. Molėtuose, kur sutiks su vietos „Ežerūnas“ komanda.