VASARIO 1 DIENĄ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS SUŽAIDĖ DAR VIENERIAS „VIKINGLOTTO-NKL“ SEZONO RUNGTYNES, KURIOSE SUSITIKO SU VIETOS ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA. REZULTATU 75:77 (20:24; 13:17; 23:13; 19:23), RUNGTYNES LAIMĖJO ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA.

PIRMASIS KĖLINYS PRASIDĖJO PRIEŠININKŲ KOMANDOS TAŠKAIS IŠ PO KREPŠIO (0:2). TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO SĄSKAITĄ ATIDARĖ ERNESTAS SERKEVIČIUS, PELNYDAMAS DU TAŠKUS (2:4). TAURAGĖS KOMANDOS LEGIONIERIUS VALERII ANISIMOV PELNĖ DU TAŠKUS SU VARŽOVO PRAŽANGA. MESTAS VIENAS BAUDOS METIMAS BUVO TAIKLUS (5:4). ŠILALĖS KOMANDA IŠSIVERŽĖ TRIMIS TAŠKAIS Į PRIEKĮ, TAČIAU ERNESTAS SERKEVIČIUS PATAIKĖ TRITAŠKĮ IR TAIP IŠLYGINO REZULTATĄ (8:8). ABI KOMANDOS ŽAIDĖ PASIKEISDAMOS TAŠKAIS (13:13). LIUDAS VALANTINAS PELNĖ DU TAŠKUS, TAIP SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI MINIMUMO (15:16). TREČIOJE KĖLINIO MINUTĖJE ERNESTAS SERKEVIČIUS PELNĖ DU TAŠKUS SU VARŽOVO PRAŽANGA. MESTAS VIENAS BAUDOS METIMAS BUVO TAIKLUS (18:19). VĖL VARŽOVAMS NESUSTABDOMAS ERNESTAS SERKEVIČIUS PELNĖ DU TAŠKUS, TAIP IŠVESDAMAS SAVO KOMANDĄ Į PRIEKĮ (20:19). PO PIRMOJO KĖLINIO, REZULTATU 20:24, PIRMAUJA ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA. ANTRASIS KĖLINYS PRASIDĖJO TAIKLIU OSKARO PLEIKIO DVITAŠKIU IŠ PO KREPŠIO (22:24). JUSTINAS BARDAUKAS PELNĖ TRIS TAŠKUS IR TAIP IŠVEDĖ TAURAGĖS KOMANDĄ Į PRIEKĮ (25:24). LIUDAS VALANTINAS, MESDAMAS VIDUTINĮ METIMĄ, PELNĖ DU TAŠKUS (27:26). PRIEŠININKŲ KOMANDA PELNĖ 3 TAŠKUS, TAIP PERSVERDAMA REZULTATĄ Į TAURAGEI NEPALANKIĄ PUSĘ (27:29). JUSTINAS BARDAUSKAS VĖL PELNĖ TRIS TAŠKUS, TAIP SUMAŽINDAMAS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO ATSILIKIMĄ IKI MINIMUMO (30:31). PASKUTINĖMIS ANTROJO KĖLINIO MINUTĖMIS TAURAGĖS KOMANDAI  NESISEKĖ REALIZUOTI SAVO METIMŲ. PO DVIEJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 33:41, PIRMAUJA ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA.

TREČIASIS KĖLINYS PRASIDĖJO ŠILALĖS KOMANDOS KLAIDA. ERNESTAS SERKEVIČIUS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, ABU MESTI BAUDOS METIMAI BUVO TAIKLŪS (35:41). LIUDAS VALANTINAS PELNĖ DU TAŠKUS IR TAIP SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 4 TAŠKŲ (37:41). VARŽOVAI PRASIŽENGĖ NESPORTINE PRAŽANGA PRIEŠ VALERII ANISIMOV, IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDOS METIMŲ BUVO TAIKLUS TIK VIENAS (38:44). LIUDAS VALANTINAS IR ERNESTAS SERKEVIČIUS PELNĖ PO TRIS TAŠKUS IR TAIP IŠLYGINO REZULTATĄ (44:44). OSKARAS PLEIKYS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, ABU MESTI BAUDOS METIMAI BUVO TAIKLŪS (46:44). ARMINAS BERGAUDAS PELNĖ DU TAŠKUS SU VARŽOVO PRAŽANGA. MESTAS BAUDOS METIMAS BUVO TAIKLUS (49:46). TAURAGĖS KOMANDOS LEGIONIERIUS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, ABU BAUDOS METIMAI BUVO TAIKLŪS (51:46). PO TRIJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 56:54, PIRMAUJA TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS. PASKUTINIS RUNGTYNIŲ KĖLINYS PRASIDĖJO ŠILALĖS KOMANDOS TAIKLIU DVITAŠKIU (56:56). KĖLINIO PRADŽIA SĖKMINGIAU SEKĖSI PRIEŠININKŲ KOMANDAI (56:62). LIUDAS VALANTINAS IR ARMINAS BERGAUDAS PELNĖ PO TRIS TAŠKUS IR TAIP IŠLYGINO REZULTATĄ (62:62). ARMINAS BERGAUDAS VĖL PATAIKĖ TRIS TAŠKUS IR TAIP IŠVEDĖ TAURAGĖS KOMANDĄ Į PRIEKĮ (65:64). LIUDAS VALANTINAS PATAIKĖ DU TAŠKUS IR IŠKART PO JO KAROLIS BABKAUSKAS PATAIKĖ TRIS TAŠKUS, TAIP SUMAŽINDAMI ATSILIKIMĄ IKI 3 TAŠKŲ (70:73). LIUDAS VALANTINAS PELNĖ DU TAŠKUS IR TAIP SUMAŽINO DEFICITĄ IKI MINIMUMO (72:73). ARMINAS BERGAUDAS PELNĖ TRIS TAŠKUS IR TAIP IŠLYGINO REZULTATĄ (75:75). RUNGTYNES, REZULTATU 75:77, LAIMĖJO ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA.

GERIAUSIAI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBE PASIRODĖ LIUDAS VALANTINAS, KURIS PER BEVEIK 29 MINUTES, PRALEISTAS AIKŠTELĖJE, PELNĖ 18 TAŠKŲ (6/6 DVITAŠKIAI, 2/3 TRITAŠKIAI, 0/1 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO VIENĄ KAMUOLĮ, ATLIKO 3 REZULTATYVIUS PERDAVIMUS IR SURINKO 18 NAUDINGUMO BALŲ.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS VASARIO 6 DIENĄ, KETVIRTADIENĮ, 18.30 VAL. PALANGOJE, KURIOSE SUSITIKS SU VIETINE PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA.