Sausio 30 dieną Tauragės krepšinio klubas pradėjo antrajį „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato etapą. Tauragės krepšinio klubas susitiko su Mažeikių „Ereliai“ ekipa. Rezultatu 84:93 (19:26, 25:22, 27:23, 13:22) pergalę iškovojo Mažeikių „Ereliai“

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Mažeikių komandos dvitaškiu. Tauragės klubui atsakyti tuo pačiu nepavyko. Mažeikių klubas pataikė dar du taškus ir pirmavo 4 taškais (0:4). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį iš po krepšio (2:4). Mažeikių komanda pataikė 5 taškus be atsako ir jau pirmavo 7 taškais. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (5:9). Mažeikiai atsakė taikliu dvitaškiu. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (7:11). Mažeikių komanda pataikė 5 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 9 taškų (7:16). Tautvydas Žioba greitoje atakoje pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 7 taškų. Mažeikių komanda pataikė 5 taškus be atsako ir jau pirmavo 12 taškų (9:21). Rungtynėse debiutavo ir komandos legionierius Valerii Anisimov, kuris metė du baudos metimus, bet tik vienas buvo taiklus. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 19:26, pirmavo Mažeikių komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Liudo Valantino dvitaškiu. Mažeikių komanda atsakė taikliu tritaškiu (21:29). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 6 taškų (23:29). Mažeikių komandos žaidėjas Rokas Stankevičius buvo nubaustas nesportine pražanga. Valerii Anisimov stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų buvo taikli tik viena. Ernestas Serkevičius, prasiveržęs iki krepšio, pelnė dar du taškus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (26:30). Mažeikių komanda pataikė 4 taškus ir padidino persvarą iki 8 taškų (26:34). Ernestas Serkevičius pataikė 2 taškus su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas buvo netaiklus. Mažeikių komanda pataikė dvitaškį, o Oskaras Pleikys atsakė tuo pačiu (30:36). Po dviejų kėlinių, rezultatu 44:48, pirmavo Mažeikių komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Mažeikių komandos dvitaškiu. Valerii Anisimov atsakė taip pat taikliu dvitaškiu (46:50). Mažeikių komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 7 taškų. Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį iš po krepšio. Mažeikių komanda atsakė tuo pačiu (48:55). Valerii Anisimov pataikė dvitaškį iš po krepšio ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Liudas Valantinas greitoje atakoje pelnė dar 2 taškus ir sumažino deficitą iki 3 taškų (52:55). Mažeikių komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 6 taškų (52:58). Mažeikių komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 8 taškų. Valerii Anisimov įdėjo kamuolį iš viršaus ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (54:60). Ernestas Serkevičius greitoje atakoje pelnė dar du taškus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Mažeikių komanda metė dvi baudas ir jas abi pataikė (56:62). Mažeikių komanda pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 9 taškų (56:65). Valerii Anisimov pataikė 5 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (61:65). Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 71:71. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Valerii Anisimov dvitaškiu. Mažeikių komanda spurtavo 13:0 (73:84). Mažeikių komandos žaidėjas Mogga Lado buvo nubaustas nesportine pražanga. Ernestas Serkevičius stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo netaiklūs. Mažeikių komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 14 taškų (73:87). Karolis Babkauskas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų (75:87). Mažeikių komanda pataikė dvitaškį. Oskaras Pleikys atsakė tuo pačiu taikliu metimu. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Mažeikių komanda pataikė dvitaškį (78:91). Justinas Bardauskas ir Arminas Bergaudas pataikė po tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (84:91). Rungtynes, rezultatu 84:93, laimėjo Mažeikių „Ereliai“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per beveik 35 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 1/1 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 19 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės vasario 1 dieną išvykoje, kur susitiks su Šilalės „Lūšis“ komanda.