Sausio 18 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato rungtynes, kuriose susitiko su Joniškio „Delikatesas“ komanda. Rezultatu 63:90 (8:24, 22:15, 12:27, 21:24) rungtynes laimėjo Joniškio „Delikatesas“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Joniškio komandos dvitaškiu. Tauragės krepšinio klubui taikliu metimu atsakyti nepavyko. Joniškio komanda pelnė dar 2 taškus (0:4). Abiem komandom sunkiai sekėsi realizuoti savo metimus. Pirmuosius Tauragės krepšinio klubo taškus pelnė Liudas Valantinas (2:4). Joniškio komanda irgi atsakė taikliu dvitaškiu. Kitoje atakoje Ernestas Serkevičius pelnė 2 taškus iš po krepšio. Joniškio komanda atsakė taikliu tolimu metimu (4:9). Tauragės klubas prarado kamuolį, tuo pasinaudojusi Joniškio komanda pataikė dar vieną tritaškį. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (6:12). Joniškio ekipa atsakė taikliu dvitaškiu. Tauragės klubui niekaip nepavyko užpulti varžovo krepšio. Tuo metu Joniškio komanda pataikė dar tris taškus (6:17). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 8:24, pirmavo Joniškio komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Tautvydo Žiobos dvitaškiu. Oskaras Pleikys pelnė du taškus su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas buvo taiklus (13:24). Tautvydas Žioba pridėjo dar du taškus ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (15:24). Joniškio komanda pataikė tolimą metimą. Liudas Valantinas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas buvo taiklus (18:27). Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Joniškio komandai atsakyti taikliu metimu pavyko. Kitoje atakoje Rytis Biliartas vėl išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena (20:27). Po dviejų kėlinių, rezultatu 30:39, pirmavo Joniškio komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Joniškio komandos dvitaškiu. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs (32:41). Joniškio komanda atsakė taikliu dvitaškiu. Rytis Biliartas pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų (35:43). Joniškio komanda pataikė tris taškus ir padidino persvarą iki 11 taškų. Arminas Bergaudas pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (38:48). Po trijų kėlinių, rezultatu 42:66, pirmavo Joniškio komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Joniškio komandos taikliais 5 taškais be atsako. Arminas Bergaudas pataikė tritaškį (45:71). Joniškio komanda pataikė dvitaškį. Oskaras Pleikys atsakė taikliu metimu. Liudas Valantinas pridėjo dar du taškus (49:73). Arminas Bergaudas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 21 taško (52:73). Arminas Bergaudas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Joniškio komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 21 taško (54:75). Tautvydas Žioba atsakė taikliu metimu. Rungtynes, rezultatu 63:90, laimėjo Joniškio „Delikatesas“.

Geriausia Tauragės krepšinio klube pasirodė Arminas Bergaudas, kuris per beveik 29 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 16 taškų (1/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir surinko 11 naudingumo balų.