Sausio 11 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato rungtynes, kuriose susitiko su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komanda. Rungtynes 122:76 (27:17, 25:18, 42:24, 28:17) laimėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Marijampolės komandos dvitaškiu. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį (2:2). Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudų taikli buvo tik viena. Marijampolės komandai niekaip nepavyko pataikyti savo metimų. Tuo pasinaudojęs Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų (2:6). Marijampolės komanda atsakė taikliu dvitaškiu. Karolis Babkauskas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs (4:8). Marijampolės komanda atsakė taikliu dvitaškiu ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs (6:10). Marijampolės komanda pataikė tolimą metimą. Liudas Valantinas taip pat atsakė tolimu metimu. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 27:17, pirmavo Marijampolės komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais išpuoliais. Marijampolės komanda pataikė tolimą metimą. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Marijampolės komanda metė su baudos metimus, vienas iš jų buvo taiklus. Marijampolės komanda pataikė dar du taškus ir padidino persvarą iki 14 taškų (33:19). Marijampolės komanda pataikė dar 6 taškus be atsako ir jau pirmavo 20 taškų (39:19). Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą. Arminas Bergaudas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mesti abu baudos metimai buvo taiklūs (39:24). Po dviejų kėlinių, rezultatu 52:35, pirmavo Marijampolės komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Marijampolės komandos tritaškiu. Tauragės komandai nepavyko atsakyti tuo pačiu. Marijampolės komanda pataikė dar vieną tritaškį. Liudas Valantinas atsakė tuo pačiu ir sumažino atsilikimą iki 20 taškų (58:38). Marijampolės komanda pataikė dar vieną tolimą metimą. Liudas Valantinas pataikė dvitaškį (61:40). Marijampolė atsakė taikliu dvitaškiu. Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį (63:42). Po trijų kėlinių, rezultatu 94:59, pirmavo Marijampolės komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Marijampolės tritaškiu. Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mesti abu baudos metimai buvo taiklūs (97:61). Rytis Biliartas pataikė dvitaškį. Marijampolės komanda atsakė taikliu tolimu metimu. Rungtynes, rezultatu 122:76, laimėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipa.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per 40 minučių, praleistų aikštelėje, pelnė 33 taškus (12/21 dvitaškiai, 9/10 baudos metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 36 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės sausio 16 dieną, kur išvykoje susitiks su Kauno „Žalgiris-2“ komanda.