Sausio 9 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato rungtynes, kuriose susitiko su Šakių „Vytis“ komanda. Rezultatu 77:78 (22:19, 17:20, 20:28, 18:11) rungtynes laimėjo Šakių „Vytis“

Pirmasis kėlinys prasidėjo nesėkmingu Tauragės klubo išpuoliu. Vytis atsakė taikliu tolimu metimu (0:3). Tauragės klubui sunkiai sekėsi pataikyti savo metimus. Tuo pasinaudojęs Vytis pataikė dar 2 taškus. Tauragės taškų sąskaitą atidarė Karolis Babkauskas, kuris pataikė dvitaškį (2:5). Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą. Tadas Sebežiovas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs (7:5). Šakių komanda atsakė taikliu tritaškiu ir persvėrė rezultatą. Rytis Biliartas kitoje atakoje pelnė 2 taškus iš po krepšio (9:8). Šakiškiai atsakė vėl taikliu tritaškiu. Liudas Valantinas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 22:19, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Liudo Valantino tritaškiu. Oskaras Pleikys pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas pirmavo 8 taškais. Vyčio komanda pataikė 9 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. (27:28). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį, Liudas Valantinas irgi pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas vėl pirmavo (31:28). Oskaras Pleikys pataikė du taškus su varžovo pražanga ir stojo prie baudų metimo linijos. Mestas baudos metimas buvo netaiklus (33:28). Šakių komanda atsakė taikliu tritaškiu. Tauragės komandai nepavyko realizuoti savo metimų. Tuo tarpu Šakių komanda pataikė dar vieną tolimą metimą ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai (33:34). Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 39:39.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliais trimis Tauragės krepšinio klubo taškais. Oskaras Pleikys pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas pirmavo 5 taškais (44:39). Šakių komanda atsakė 6 taškais be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai (44:45). Liudas Valantinas pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (47:45). Oskaras Pleikys pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas pirmavo 4 taškais. Šakių komanda pataikė tris taškus ir sumažino atsilikimą iki minimumo (49:48). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 3 taškų. Šakių komanda pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (51:51). Šakių komandos krepšininkas metė du baudos metimus ir abu buvo taiklūs (51:53). Tadas Sebežiovas greitoje atakoje pataikė dvitaškį ir rezultatas vėl buvo lygus. Po trijų kėlinių, rezultatu 59:67, pirmavo Šakių komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliais Oskaro Pleikio ir Liudo Valantino dvitaškiais. Oskaras Pleikys pataikė dar du taškus ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (65:67). Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą (68:67). Oskaras Pleikys pataikė dar du taškus ir padidino persvarą iki 3 taškų (70:67). Liudas Valantinas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taiklus buvo tik vienas. Su šiuo metimu Tauragės krepšinio klubas spurtavo 12:0. Šakių komanda pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Liudas Valantinas pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 5 taškų (74:69). Šakių komanda pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Karolis Babkauskas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudų taikli buvo tik viena. Vytis pataikė du taškus ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (75:73). Oskaras Pleikys išprovokavo varžovo pražangą ir metė du baudos metimus. Abu mesti baudos metimai buvo netaiklūs. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų. Šakių komanda pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo (77:76). Šakių komanda pataikė dvitaškį ir likus 12 sekundžių pirmavo vienu tašku. Rungtynes, rezultatu 77:78, laimėjo Šakių „Vytis“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Oskaras Pleikys, kuris per beveik 30 minučių, praleistų aikštelėje, pelnė 24 taškus (12/15 dvitaškiai, 0/3 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą ir surinko 25 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės sausio 11 dieną išvykoje, kur susitiks su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipa.