Sausio 5 dieną Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato rungtynėse susitiko su Vilniaus „Perlas“ komanda. Rezultatu 103:99 (24:26, 35:25, 19:23, 14:18, 11:7) rungtynes laimėjo Vilniaus „Perlas“

Pirmas kėlinys prasidėjo taikliu Ryčio Biliarto dvitaškiu iš po krepšio. Ernestas Serkevičius pataikė tolimą metimą ir išvedė komanda į priekį (0:5). Perlo komanda atsakė taikliu dvitaškiu. Tadas Sebežiovas atsakė taikliu tritaškiu (2:8). Perlo komanda mėtė du baudos metimus ir juos abu realizavo. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 5 taškų (7:12). Perlo komanda kitoje atakoje atsakė taikliu tolimu metimu ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (10:12). Ernestas Serkevičius metė du baudos metimus. Mesti baudos metimai buvo taiklūs. Perlo komanda vėl pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (13:14). Deividas Keburys metė du baudos metimus ir abu buvo taiklūs. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 24:26, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Karolio Babkausko tritaškiu. Perlo komanda pataikė dvitaškį su varžovo pražanga. Mestas baudos metimas buvo netaiklus. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 5 taškų (26:31). Perlo komanda pataikė tolimą metimą ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (33:34). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 3 taškų (33:36). Po dviejų kėlinių, rezultatu 59:51, pirmavo Vilniaus komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Perlo komandos spurtu 5:0 ir taip padidino persvarą iki 13 taškų (64:51). Liudas Valantinas pataikė du taškus su varžovo pražanga. Mestas baudos metimas buvo taiklus ir taip sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Tauragės klubas pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (64:58). Perlo komanda pataikė iš toli ir padidino persvarą iki 9 taškų (70:61). Perlo komanda pataikė dar 4 taškus be atsako ir padidino pervarą iki 13 taškų (74:61). Tauragės krepšinio klubas pataikė du tolimus metimus ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Po trijų kėlinių, rezultatu 78:74, pirmavo Vilniaus komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Perlo komandos tritaškiu. Rytis Biliartas atsakė taikliu dvitaškiu iš po krepšio ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (81:76). Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudos metimų taikli buvo tik viena. Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (81:79). Andrius Aleksandrovas pataikė tolimą metimą ir taip pratęsė Tauragės klubo spurtą, kuris leido persverti rezultatą (81:82). Liudas Valantinas pataikė dar du taškus ir Tauragės klubas pirmavo 3 taškais. Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mesti du baudos metimai buvo netaiklūs. Perlo komanda pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (87:88). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 3 taškų (87:90). Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 92:92.

Pratęsimas prasidėjo taikliu Perlo komandos dvitaškiu. Karolis Babkauskas pataikė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (94:95). Perlo komanda pataikė 5 taškus be atsako ir pirmavo 4 taškais. Rytis Biliartas įdėjo kamuolį iš viršaus ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (99:97). Rungtynes, rezultatu 103:99, laimėjo Vilniaus „Perlas“

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Tadas Sebežiovas per beveik 42 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 25 taškus (3/7 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 10/10 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės sausio 9 dieną „Bastilijos“ sporto komplekse 18.00 val., kur susitiks su Šakių „Vytis“ ekipa.