GRUODŽIO 21 DIENĄ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS PALANGOJE SUŽAIDĖ DAR VIENERIAS „VIKINGLOTTO-NKL“ SEZONO RUNGTYNES, KURIOSE SUSITIKO SU VIETOS PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA. REZULTATU 72:94 (21:27, 27:21, 16:16, 18:30) RUNGTYNES LAIMĖJO PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA.

PIRMASIS KĖLINYS PRASIDĖJO PALANGOS KOMANDOS TAŠKAIS IŠ PO KREPŠIO (0:2). RUNGTYNIŲ ANTROJE MINUTĖJE RYTIS BILIARTAS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDŲ TIK VIENA BUVO TAIKLI (1:2). TAIKLIAIS TRITAŠKIAIS APSIKEITĖ ABI KOMANDOS (4:5). LIUDAS VALANTINAS PRIDĖJO KOMANDAI TRIS TAŠKUS IR TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS ATSILIKO DVIEM TAŠKAIS (7:9). KAROLIS BABKAUSKAS, PATAIKĖ 3 TAŠKUS, PRIE JO PRISIDĖJO LIUDAS VALANTINAS, PATAIKYDAMAS TRITAŠKĮ. PRAĖJUS PUSEI PIRMOJO KĖLINIO, PO PATAIKYTŲ DVIEJŲ IŠ EILĖS TRITAŠKIŲ, PIRMĄ KARTĄ RUNGTYNĖSE PIRMAUJA TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS (13:11). RUNGTYNIŲ PABAIGOJE SĖKMINGIAU SEKĖSI PATAIKYTI Į KREPŠĮ PALANGOS KOMANDOS KREPŠININKAMS (21:14). PO PIRMOJO KĖLINIO, REZULTATU 21:27 , PIRMAVO PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA. ANTRASIS KĖLINYS PRASIDĖJO VARŽOVO PRAŽANGA IR NETAIKLIU TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO KOMANDOS KAPITONO DEIVIDO KEBURIO NETAIKLIU TRITAŠKIU. KAROLIS BABKAUSKAS, PATAIKYDAMAS TRITAŠKĮ, SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI TRIJŲ TAŠKŲ (24:27). OSKARAS PLEIKYS, GALINGAI NUGARA ATSISTŪMĘS VARŽOVĄ, PATAIKĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO (26:29). VARŽOVAMS SĖKMINGIAU SEKĖSI PATAIKYTI TAIKLIUS METIMUS (26:38). PALANGOS KOMANDA PRIVERTĖ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO TRENERĮ EDVARDĄ ŽEMGULĮ PASIIMTI MINUTĖS PERTRAUKĖLĘ PASITARIMUI. PALANGOS KOMANDA TOLIAU TOLO NUO TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO (26:42). RYTIS BILIARTAS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDŲ TIK VIENA BUVO TAIKLI (27:42). ANDRIUS ALEKSANDROVAS TAIP PAT IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, ABI MESTOS BAUDOS BUVO TAIKLIOS (29:42). LIUDAS VALANTINAS IR ANDRIUS ALEKSANROVAS, PATAIKĘ TRITAŠKIUS, SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 10 TAŠKŲ (36:46). PO DVIEJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 38:48 , PIRMAVO PALANGOS „KURŠIAI“KOMANDA.

TREČIASIS KĖLINYS PRASIDĖJO RYČIO BILIARTO IŠPROVOKUOTA VARŽOVO PRAŽANGA, IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDŲ TIK VIENA BUVO TAIKLI (39:48). RYTIS BILIARTAS PATAIKĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO, TAIP SUMAŽINDAMAS ATSILIKIMĄ IKI 8 TAŠKŲ (43:51). VARŽOVAI ATSAKĖ TUO PAČIU IR VĖL KOMANDAS SKIRIA DVIŽENKLIS SKAIČIUS (43:53). TREČIOJO KĖLINIO PENKTOJE MINUTĖJE RYTIS BILIARTAS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, ABI MESTOS BAUDOS BUVO TAIKLIOS (45:56). KAROLIS BABKAUSKAS PATAIKĖ DU TAŠKUS, TAURAGĖS KREPŠNIO KLUBAS ATSILIEKA 9 TAŠKAIS NUO VARŽOVŲ (47:56). RYTIS BILIARTAS IR TOLIAU PROVOKAVO VARŽOVŲ PRAŽANGAS, IŠ DVIEJŲ MESTŲ ABI BUVO TAIKLIOS (49:56). TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO KOMANDOS KAPITONAS DEIVIDAS KEBURYS, PATAIKĘS ABU BAUDOS METIMUS, SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 5 TAŠKŲ (51:56). KOMANDOS ŽAIDĖ VIS PASIKEISDAMOS TAŠKAIS (54:62). PO TRIJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 54:64, PIRMAVO PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA. KETVIRTASIS KĖLINYS PRASIDĖJO VARŽOVŲ KOMANDOS KLAIDA. KAROLIS BABKAUSKAS PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ SU VARŽOVO PRAŽANGA, VIENAS MESTAS BAUDOS METIMAS BUVO NETAIKLUS (57:64). VARŽOVAI TAIP PAT ATSAKĖ TAIKLIU TOLIMU METIMU TAURAGĖS KOMANDAI (57:67). PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDOS KREPŠININKAS PATAIKĖ TRITAŠKĮ, TAIP PRIVERSDAMAS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBĄ PASIIMTI MINUTĖS PERTRAUKĖLĘ PASITARIMUI (57:70). DEIVIDAS KEBURYS PATAIKĖ TOLIMĄ METIMĄ SU VARŽOVO PRAŽANGA, VIENAS MESTAS BAUDOS METIMAS BUVO TAIKLUS (61:75). DEIVIDAS KEBURYS PELNĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO, TAIP SUMAŽINDAMAS ATSILIKIMĄ IKI 12 TAŠKŲ (63:75). TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO AUKŠTAŪGIS RYTIS BILIARTAS PELNĖ DU TAŠKUS (65:75). VARŽOVAI PATAIKĖ DU IŠ EILĖS TRITAŠKIUS, TAIP PADIDINDAMI SAVO PRANAŠUMĄ IKI 15 TAŠKŲ (65:80). RUNGTYNES, REZULTATU 72:94, LAIMĖJO PALANGOS „KURŠIAI“ KOMANDA.

GERIAUSIAI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBE PASIRODĖ KAROLIS BABKAUSKAS, KURIS PER BEVEIK 36 MINUTES, PRALEISTAS AIKŠTELĖJE, PELNĖ 22 TAŠKUS (2/2 DVITAŠKIAI, 6/7 TRITAŠKIAI, 0/1 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO 4 KAMUOLIUS, ATLIKO 2 REZULTATYVIUS PERDAVIMUS IR SURINKO 24 NAUDINGUMO BALUS.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS SAUSIO 4 DIENĄ, ŠEŠTADIENĮ, 16.00 VAL. BASTILIJOS SPORTO KOMPLEKSE, KURIOSE SUSITIKS SU MOLĖTŲ „EŽERŪNAS“ KOMANDA.