Gruodžio 14 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su Šilalės „Lūšis“ komanda. Rezultatu 81:71 (14:19, 20:15, 19:16, 28:21) rungtynes laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Šilalės komanda pelnė pirmuosius taškus susitikime. Ernestas Serkevičius pataikė tolimą metimą (3:2). Šilalės komanda pataikė dvitaškį. Rytis Biliartas atsakė tuo pačiu (5:4). Rytis Biliartas greitoje atakoje galingai dėjo kamuolį iš viršaus į varžovų krepšį ir padidino persvarą iki 3 taškų. Šilalės komanda pataikė 4 taškus be atsako ir persvėrė rezultatą (7:8). Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir vėl priekyje buvo Tauragės krepšinio klubas. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 14:19, pirmavo Šilalės „Lūšis“. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Aleksandrovo tritaškiu. Taikliu dvitaškiu atsakė Šilalės komanda. Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų. Šilalės komanda pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 5 taškų (19:24). Karolis Babkauskas atsakė taip pat taikliu tolimu metimu. Šilalės komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų (22:26). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 2 taškų. Komandos kapitonas Deividas Keburys įdėjo kamuolį iš viršaus su varžovo pražanga ir realizavęs baudos metimą pervėrė rezultatą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 34:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Šilalės komandos 5 taškais be atsako. Deividas Keburys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Ernestas Serkevičius išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų baudos metimų taiklus buvo tik vienas (37:39). Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą (40:39). Šilalės komandos žaidėjas Justas Košys buvo nubaustas technine pražanga. Karolis Babkauskas metė vieną baudos metimą ir jį pataiką. Deividas Keburys pataikė tritaškį su varžovo pražanga, mestas baudos metimas buvo taiklus (45:39). Po trijų kėlinių, rezultatu 53:50, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Šilalės komanda pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 1 taško. Tauragės klubui sunkiai sekėsi pataikyti savo metimu. Tuo pasinaudojusi Šilalės komanda pataikė dar du taškus ir persvėrė rezultatą (53:54). Karolis Babkauskas išprovokavo varžovo pražangą. Iš mestų trijų baudos metimų taiklūs buvo tik du (55:54). Šilalės komandos žaidėjas Justas Košys buvo nubaustas nesportine pražanga ir taip baigė savo pasirodymo varžybose. Deividas Keburys metė du baudos metimus taiklus buvo tik vienas. Andrius Aleksandrovas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų (58:54). Šilalės komanda pataikė 3 taškus ir sumažino atsilikimą iki 1 taško. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 3 taškų (60:57). Rytis Biliartas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Abu mesti baudos metimai buvo taiklūs (62:57). Liudas Valantinas pataikė dar tritaškį ir Tauragės klubas pirmavo jau 8 taškais (65:57). Karolis Babkauskas pataikė du baudos metimus ir jau persvarą buvo 10 taškų. Rytis Biliartas buvo nubaustas technine pražanga ir nesportine pražanga ir taip baigė savo pasirodymą varžybose. Tuo pasinaudojęs Šilalės klubas pelnė 3 taškus (68:63). Oskaras Pleikys pataikė du taškus su varžovo pražanga. Mestas baudos metimas buvo taiklus (71:63). Rungtynes, rezultatu 81:71, laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per beveik 37 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 19 taškų (3/5 tritaškiai, 10/11 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 31 naudingumo balą.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės gruodžio 19 dieną, ketvirtadienį, 18.00 val. „Bastilijos“ sporto komplekse, kur susitiks su Minsko „Tsmoki-2“ komanda.