GRUODŽIO 12 DIENĄ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS MAŽEIKIUOSE SUŽAIDĖ DAR VIENERIAS „VIKINGLOTTO-NKL“ SEZONO RUNGTYNES, KURIOSE SUSITIKO SU VIETOS MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDA. REZULTATU 85:123 (25:23; 30:24; 20:28; 10:40), RUNGTYNES LAIMĖJO MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDA.

PIRMASIS KĖLINYS PRASIDĖJO TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO KAPITONO DEIVIDO KEBURIO TAIKLIU TRITAŠKIU SU IŠPROVOKUOTA VARŽOVO PRAŽANGA, MESTAS VIENAS BAUDOS METIMAS BUVO TAIKLUS (4:0). RUNGTYNIŲ TREČIOJE MINUTĖJE LIUDAS VALANTINAS PATAIKĖ TRITAŠKĮ, TAIP IŠLYGINDAMAS REZULTATĄ (7:7). ABI KOMANDOS ŽAIDĖ PASIKEISDAMOS TAŠKAIS (9:9). MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ EKIPA, PATAIKYDAMI SAVO METIMUS, IŠSIVERŽĖ Į PRIEKĮ 9 TAŠKAIS (11:20). ERNESTAS SERKEVIČIUS IR DEIVIDAS KEBURYS, BANDYDAMI GELBĖTI KOMANDĄ NUO DIDESNIO ATSILIKIMO, REALIZAVO SAVO METIMUS (15:20). LIKUS DVIEM MINUTĖM IKI PIRMOJO KĖLINIO PABAIGOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO KOMANDOS KAPITONAS DEIVIDAS KEBURYS SUDREBIMO VARŽOVŲ KREPŠĮ, ĮKRAUDAMAS KAMUOLĮ IŠ VIRŠAUS (19:24). LIKUS MAŽIAU NEI MINUTEI DEIVIDAS KEBURYS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, IŠ DVIEJŲ MESTŲ BAUDŲ ABI BUVO TAIKLIOS (22:27). PO PIRMOJO KĖLINIO, REZULTATU 25:31, PIRMAUJA MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDA. ANTRASIS KĖLINYS PRASIDĖJO TAIKLIU VARŽOVŲ TRITAŠKIU (25:34). RYTIS BILIARTAS, REALIZAVĘS TRIS IŠ EILĖS DVIEJŲ TAŠKŲ METIMUS, SUMAŽINIMO ATSILIKIMĄ IKI 2 TAŠKŲ (34:36). RYČIO BILIARTO PERDAVIMAS DEIVIDUI KEBURIUI, KURIS REALIZAVO TIS TAŠKUS (37:42). RYTIS BILIARTAS PATAIKĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO IR IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, MESTAS VIENAS BAUDOS METIMAS TAIKLUS (42:45). TAURAGĖS KOMANDOS KAPITONAS PATAIKĖ TRITAŠKĮ IR TAIP IŠVEDĖ SAVO KOMANDĄ Į PRIEKĮ (46:45). PO DVIEJŲ KĖLINIŲ REZULTATAS LYGUS (55:55).

TREČIASIS KĖLINYS PRASIDĖJO MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ EKIPOS TAIKLIAIS DVIEM TAŠKAIS (55:57). RYTIS BILIARTAS, PATAIKĘS DU TAŠKUS, IŠLYGINO REZULTATĄ (57:57). ABI KOMANDOS ŽAIDĖ PASIKEISDAMOS TAŠKAIS (65:70). LIUDAS VALANTINAS, PATAIKĘS TRIS TAŠKUS, SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI DVIEJŲ TAŠKŲ (68:70). ERNESTAS SERKEVIČIUS, SEKDAMAS LIUDO VALANTINO PAVYZDŽIU, TAIP PAT PATAIKĖ TRIS TAŠKUS (71:73). VARŽOVAI, PATAIKYDAMI SAVO METIMUS, ATITOLO NUO TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO 6 TAŠKAIS (71:77). PO TRIJŲ KĖLINIŲ, REZULTATU 75:83, PIRMAUJA MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDA. KETVIRTASIS KĖLINYS PRASIDĖJO KAROLIO BABKAUSKO TAIKLIU TRITAŠKIU (78:83). MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDAI SĖKMINGIAU SEKĖSI REALIZUOTI SAVO METIMUS, O TUO TARPU TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBUI DIKTUOTI SAVO ŽAIDIMO NIEKAIP NEPAVYKO (79:98). VARŽOVAI IR TOLESNIOJE RUNGTYNIŲ EIGOJE BUVO NESUSTABDOMI (82:110). RUNGTYNES, REZULTATU 85:123, LAIMĖJO MAŽEIKIŲ „ERELIAI“ KOMANDA.

GERIAUSIAI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBE PASIRODĖ DEIVIDAS KEBURYS IR KAROLIS BABKAUSKAS. DEIVIDAS KEBURYS PER BEVEIK 31 MINUTĘ, PRALEISTĄ AIKŠTELĖJE, PELNĖ 23 TAŠKUS (1/2 DVITAŠKIAI, 3/6 TRITAŠKIAI, 12/13 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO 4 KAMUOLIUS, ATLIKO 2 REZULTATYVIUS PERDAVIMUS IR SURINKO 26 NAUDINGUMO BALUS. KAROLIS BABKAUSKAS PER BEVEIK 36 MINUTES, PRALEISTAS AIKŠTELĖJE, PELNĖ 20 TAŠKŲ (3/4 DVITAŠKIAI, 3/6 TRITAŠKIAI, 5/5 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO 2 KAMUOLIUS, ATLIKO 4 REZULTATYVIUS PERDAVIMUS IR SURINKO 26 NAUDINGUMO BALUS.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS GRUODŽIO 14 DIENĄ, ŠEŠTADIENĮ, 16.00 VAL. BASTILIJOS SPORTO KOMPLEKSE, KURIOSE SUSITIKS SU ŠILALĖS „LŪŠIS“ KOMANDA.