Gruodžio 7 dieną Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynėse susitiko su uostamiesčio ekipa Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Rezultatu 71:78 (21:23, 20:21, 17:15, 13:19) rungtynes laimėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvasevis“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Ryčio Biliarto dviem taškais su varžovo pražanga, mestas vienas baudos metimas buvo taiklus. Klaipėdos komanda atsakė taikliu tritaškiu (3:3). Ernestas Serkevičius taip pat pelnė du taškus su varžovo pražanga, bet mestas baudos metimas buvo netaiklus. Komandos kapitonas pataikė dar du taškus ir taip Tauragės klubas išsiveržė į priekį (7:3). Klaipėdos ekipa pataikė 10 taškų be atsako ir persvėrė rezultatą (7:13). Andrius Aleksandrovas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 4 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 21:23, pirmavo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Klaipėdos ekipos tritaškiu. Liudas Valantinas ir Deividas Keburys pataikė po dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 1 taško (25:26). Oskaras Pleikys metė du baudos metimus, bet tik vienas buvo taiklus. Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą (28:26). Klaipėdos ekipa atsakė taikliu tolimu metimu. Karolis Babkauskas pataikė du tolimus metimus ir padidino persvarą iki 5 taškų (36:31). Po dviejų kėlinių, rezultatu 41:44, pirmavo Klaipėdos komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Ernesto Serkevičiaus taikliu baudos metimu. Klaipėdos komanda atsakė 4 taškais be atsako (42:48). Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Klaipėdos ekipa pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 6 taškų (44:50). Rytis Biliartas atsakė taikliu dvitaškiu. Klaipėdos žaidėjas Herkus Kumpys buvo nubaustas technine pražanga. Karolis Babkauskas pataikė baudos metimą, o Deividas Keburys pridėjo dar du taškus. Karolis Babkauskas pataikė dar du taškus ir sumažino deficitą iki 1 taško (51:52). Po trijų kėlinių, rezultatu 58:59, pirmavo Klaipėdos komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Klaipėdos komandos dvitaškiu. Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (60:63). Oskaras Pleikys pridėjo dar du taškus ir deficitas buvo tik vienas taškas. Klaipėdos ekipa atsakė taikliu dvitaškiu (62:65). Klaipėdos komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 6 taškų. Rytis Biliartas pataikė du taškus iš po krepšio. Klaipėdos komanda atsakė taikliu tritaškiu (64:71). Runtynes, rezulatu 71:78, laimėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris 22 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškiai, 3/5 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės gruodžio 12 dieną, ketvirtadienį,  18.00 val. Mažeikiuose prieš vietos „Ereliai“ ekipą.