Prasidėjus antrajam „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionato ratui prie Tauragės krepšinio klubo prisijungė 18-metis 191 cm ūgio gynėjas Justinas Bardauskas.

Šiame sezone Justinas žaidė Regionų krepšinio lygoje, kur atstovavo Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ komandą. Per daugiau nei 13 minučių, praleistų aikštelėje, pelnydavo po 1,7 taško (20 proc. tritaškių ir 100 proc. baudų), atkovodavo po 2 kamuolius ir rinkdavo po 3 naudingumo balus.

„Atvykus į Tauragę visi šiltai priėmė, tai yra tiek komandos draugai, tiek ir sirgaliai. Kalbant apie klubą, tai girdėjęs gerus atsiliepimus, visada būdavo konkurencinga komanda lygoje. Iš savęs tikiuosi gerų rezultatų aikštelėje, tobulėti ir bandyti siekti aukščiausių tikslų“ teigia krepšininkas iš Klaipėdos.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Justinas su mumis jau kurį laiką treniravosi, pastebėjome, jog visai neblogai įsiliejo į treniruočių procesą. Aišku, jis dar jaunas krepšininkas ir tobulėti yra kur, bet tikiuosi, jog jam padėsime siekti aukštų tikslų. Visgi smagu, kaip galim ugdyti jaunimą ir padėti kilti aukščiau jų karjerose“.