Lapkričio 30 dieną Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono namų rungtynėse susitiko su Šilutės „Šilute“ komanda. Rezultatu 84:93 (26:25, 16:18, 16:23, 26:27) rungtynes laimėjo Šilutės „Šilutė“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Ryčio Biliarto metimu iš po krepšio. Deividas Keburys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Komandos kapitonas, realizavęs abi baudas išvedė komandą į priekį (4:0). Šilutės komanda pataikė dvitaškį. Deividas Keburys pataikė tolimą metimą ir Tauragės krepšinio klubas pirmavo 5 taškais (7:2). Šilutės komanda, pataikydama savo metimus, sumažino atsilikimą iki 2 taškų (11:9). Rytis Biliartas pataikė tris taškus ir padidino persvarą iki 5 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 26:25, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Karolio Babkausko dvitaškiu. Šilutės klubas atsakė taip pat taikliu dvitaškiu (28:27). Abiem komandom sunkiai sekėsi realizuoti savo metimus. Rytis Biliartas, perėmęs kamuolį ir jį įdėjęs iš viršaus, vėl padidino persvarą iki 3 taškų (30:27). Šilutės komandos žaidėjas Simonas Serapinas buvo nubaustas technine pražanga. Karolis Babkauskas stojo prie baudų metimo linijos. Mestas vienas baudos metimas buvo netaiklus. Šilutės komanda pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (30:30). Po dviejų kėlinių, rezultatu 42:43, pirmavo Šilutės „Šilutė“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Šilutės komandos spurtu 8:0. Andrius Aleksandrovas išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Mesti baudos metimai buvo netaiklūs. Šilutės komanda pataikė dar dvitaškį ir padidino persvarą iki 11 taškų (42:53). Komandos kapitonas Deividas Keburys išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų mestų baudų taikli buvo tik viena (43:53). Šilutės komanda pataikė 5 taškus be atsako ir jau pirmavo 15 taškų. (43:58). Oskaras Pleikys stojo prie baudų metimo linijos. Realizavęs abu baudos metimus sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Po trijų kėlinių, rezultatu 58:66, pirmavo Šilutės „Šilutė“. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Šilutės komanda pataikė 5 taškus be atsako ir pirmavo 13 taškų. Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 10 taškų (61:71). Šilutės komanda pataikė 4 taškus be atsako. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų (63:75). Šilutės komanda pataikė tolimą metimą ir padidino persvarą iki 15 taškų. Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 12 taškų (66:78). Rungtynes, rezultatu 84:93, laimėjo Šilutės „Šilutė“ komanda.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per 37 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 26 taškus (5/7 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės gruodžio 5 dieną išvykoje, kur susitiks su Gargždų „Gargždai“ komanda.