LAPKRIČIO 27 DIENĄ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS JONAVOJE SUŽAIDĖ DAR VIENERIAS „VIKINGLOTTO-NKL“ SEZONO RUNGTYNES, KURIOSE SUSITIKO SU VIETOS JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA. REZULTATU 76:84 (17;21, 19:16, 22:25, 18:22) RUNGTYNES LAIMĖJO JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA.

PIRMASIS KĖLINYS PRASIDĖJO TAIKLIU PRIEŠININKŲ KOMANDOS DVITAŠKIU. RUNGTYNIŲ ANTROJE MINUTĖJE TADAS SEBEŽIOVAS, PATAIKYDAMAS DVITAŠKĮ, ATIDARĖ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO TAŠKŲ SĄSKAITĄ (2:4). RYTIS BILIARTAS IŠPROVOKAVO VARŽOVO PRAŽANGĄ, METĖ DVI BAUDAS, IŠ KURIŲ ABI BUVO TAIKLIOS (4:6). KOMANDOMS SUNKIAI SEKĖSI REALIZUOTI METIMUS. ĮPUSĖJUS PIRMAJAM KĖLINIUI  RYTIS BILIARTAS PATAIKĖ DU TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO, VARŽOVAI IŠKART ATSAKĖ TUO PAČIU (7:10). GREITOJO ATAKOJE TADO SEBEŽIOVO PERDAVIMAS LIUDUI VALANTINUI, KURIS REALIZAVO TAŠKUS IŠ PO KREPŠIO.  (11:10). JONAVOS KOMANDOS LEGIONIERIUS, PATAIKĘS DU TRITAŠKIUS, IŠVERŽĖ JONAVOS KOMANDĄ Į PRIEKĮ (17:21) PO PIRMOJO KĖLINIO, REZULTATU 17:21, PIRMAVO JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA. ANTRASIS KĖLINYS PRASIDĖJO ERNESTO SERKEVIČIAUS IŠPROVOKUOTA VARŽOVO PRAŽANGA. TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO PIRMĄJĮ TOLIMĄ METIMĄ PATAIKĖ ERNESTAS SERKEVIČIUS (20:24). ABI KOMANDOS ŽAIDĖ APSIKEISDAMOS TAŠKAIS. KAROLIS BABKAUSKAS, PATEIKĘS TOLIMĄ METIMĄ, SUMAŽINO SKIRTUMĄ IKI MINIMALAUS (27:28). ERNESTAS SERKEVIČIUS, PATEIKĘS DU TAŠKUS, IŠVERŽĖ TAURAGĖS KOMANDĄ Į PRIEKĮ (29:28). TAURAGĖS KOMANDOS KAPITONAS DEIVIDAS KEBURYS PATAIKĖ TRIS TAŠKUS, TUO PRIVERSDAMAS VARŽOVUS IMTI MINUTĖS PERTRAUKĖLĘ PASITARIMUI (34:28). VARŽOVAI PATAIKĖ TRITAŠKĮ IR SUMAŽINO ATSILIKIMĄ IKI 3 TAŠKŲ (34:31). PO ANTROJO KĖLINIO, REZULTATU 36:37),  PIRMAVO JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA.

TREČIASIS KĖLINYS PRASIDĖJO VARŽOVŲ REALIZUOTOMIS GREITOMIS ATAKOMIS (36:44). TAURAGĖS KOMANDOS KAPITONAS DEIVIDAS KEBURYS NUTRAUKĖ VARŽOVŲ TAŠKŲ VIRTINĘ, PATAIKYDAMAS DU DVITAŠKIUS (40:46). VARŽOVAI, PATAIKĘ DU TRITAŠKIUS, PRIVERTĖ TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO TRENERĮ EDVARDĄ ŽEMGULĮ PASIIMTI MINUTĖS PERTRAUKĖLĘ PASITARIMUI (41:54). TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS, REALIZUODAMAS SAVO METIMUS, SUMAŽINO DEFICITĄ IKI 7 TAŠKŲ (51:58). PERMAININGAME TRAČIAJAME KĖLINYJE TADAS SEBEŽIOVAS IR DEIVIDAS KEBURYS, PATAIKYDAMI SAVO METIMUS, SUMAŽINO DEFICITĄ IKI 2 TAŠKŲ (56:58). PO TREČIOJO KĖLINIO, REZULTATU 58:62, PIRMAUJA JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA. KETVIRTASIS KĖLINYS PRASIDĖJO JONAVOS KREPŠININKO DĖJIMU (58:64). JONAVOS KOMANDA, REALIZAVUSI SAVO METIMUS, IŠSIVERŽĖ Į PRIEKĮ 11 TAŠKŲ SKIRTUMU (60:71). KAROLIS BABKAUSKAS PATAIKĖ TRITAŠKĮ, TUO SUMAŽINDAMAS SKIRTUMĄ IKI VIENŽENKLIO SKAIČIAUS (63:71). ĮPUSĖJUS PASKUTINIAJAM KĖLINIUI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBAS ATSILIKO 10 TAŠKŲ SKIRTUMU (65:75). KAROLIS BABKAUSKAS, PATAIKĘS TRITAŠKĮ, SUMAŽINO SKIRTUMĄ IKI 6 TAŠKŲ (71;77). JONAVOS KOMANDA, ŽAISDAMA UŽTIKRINČIAU, IŠSIVERŽĖ Į PRIEKĮ 9 TAŠKŲ SKIRTUMU (76:84). RUNGTYNES, REZULTATU , LAIMĖJO JONAVOS „JONAVA“ KOMANDA.

GERIAUSIAI TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBE PASIRODĖ RYTIS BILIARTAS, KURIS PER BEVEIK 31 MINUTĘ, PRALEISTĄ AIKŠTELĖJE, PELNĖ 19 TAŠKŲ (12/27 DVITAŠKIAI, 0/1 TRITAŠKIAI, 7/10 BAUDOS METIMAI), ATKOVOJO 13 KAMUOLIŲ, ATLIKO 1 REZULTATYVŲ PERDAVIMĄ IR SURINKO 23 NAUDINGUMO BALUS.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS LAPKRIČIO 30 DIENĄ, ŠEŠTADIENĮ, 16.00 VAL. BASTILIJOS SPORTO KOMPLEKSE, KURIOSE SUSITIKS SU ŠILUTĖS „ŠILUTĖ“ KOMANDA.