Lapkričio 21 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su Telšių „Telšiai“ komanda. Rezultatu 87:95 (18:23, 16:20, 22:21, 25:17, 6:14) rungtynes laimėjo Telšių „Telšiai“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo Ryčio Biliarto dėjimu į krepšį. Telšių komanda atsakė spurtu 10:0 (2:10). Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 6 taškų. Telšių komanda pataikė 4 taškus be atsako ir pirmavo 10 taškų skirtumu (4:14). Rytis Biliartas metė du baudos metimus, bet taiklus buvo tik vienas. Telšių komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 11 taškų (5:16). Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 18:23, pirmavo Telšių „Telšiai. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Aleksandrovo tritaškiu. Telšių komanda atsakė tuo pačiu (21:26). Andrius Aleksandrovas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Telšių komanda pataikė 4 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 7 taškų (23:30). Ernestas Serkevičius pataikė 5 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 4 taškų (30:34). Telšių komanda  pataikė 4 taškus be atsako ir taip pirmavo 8 taškais. Po dviejų kėlinių, rezultatu 34:43, pirmavo Telšių „Telšiai“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Telšių komandos spurtu 5:0. Rytis Biliartas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (37:48). Rytis Biliartas kitoje atakoje išprovokavo varžovo pražangą ir stojo prie baudų metimo linijos. Iš dviejų baudos metimų taiklus buvo tik vienas. Telšių komandai sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Rytis Biliartas įdėjo kamuolį iš viršaus ir inicijavo Tauragės krepšinio klubo spurtą 6:0 (40:48). Telšių komanda pataikė tritaškį, padidindama persvarą iki 11 taškų (40:51). Andrius Aleksandrovas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Po trijų kėlinių, rezultatu 56:64, pirmavo Telšių „Telšiai“. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Ernesto Serkevičiaus tritaškiu. Tadas Sebežiovas ir Oskaras Pleikys pataikė po dvitaškį ir sumažino deficitą iki 1 taško (63:64).  Telšių komanda pataikė 5 taškus be atsako. (63:69). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (65:69). Telšių komanda pataikė tolimą metimą ir pirmavo 8 taškais (69:77). Po keturių kėlinių rezultatus buvo lygus 81:81. Pratęsimas prasidėjo dviem taikliais Telšių komandos baudų metimais. Tauragės klubui sunkiai sekėsi atakuoti krepšį. Tuo pasinaudojęs Telšių klubas pelnė dar 8 taškus ir pirmavo 10 taškų (81:91). Rytis Biliartas metė du baudos metimus, bet taiklus buvo tik vienas. Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (85:91). Rungtynes, rezultatu 87:95, laimėjo Telšių „Telšiai“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per 31 minutę, praleistą aikštelėje, pelnė 22 taškus (4/14 dvitaškiai, 11/16 baudos metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 27 dieną, trečiadienį, 18.00 val. išvykoje, kur susitiks su Jonavos „Jonava“ komanda.