Lapkričio 20 dieną Telšiuose įvyko „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynės. Tauragės krepšinio klubas stojo į kovą prieš Telšių „Telšiai“ ekipą. Rezultatu 88:65 (24:14, 18:21, 24:16, 22:16) rungtynes laimėjo Telšių „Telšiai“.

Pirmuosius Tauragės krepšinio klubo taškus pelnė Rytis Biliartas. Telšių komanda pataikė 3 taškus (3:2). Rytis Biliartas metė du baudos metimus, bet tik vienas iš jų buvo taiklus. Telšių komanda, pataikiusi savo metimus, išsiveržė į priekį 2 taškais. Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą Tauragės klubo naudai (7:8). Telšių klubas pataikė 6 taškus be atsako ir pirmavo jau 5 taškais. Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 2 taškų (13:11). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 24:12, pirmavo. Telšių „Telšiai“. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Ryčio Biliarto dvitaškiu. Telšių komanda atsakė taikliu tritaškiu (27:14). Rytis Biliartas metė du baudos metimus, pataikęs vieną baudos metimą sumažino atsilikimą iki 12 taškų. Telšių komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 14 taškų (29:15). Andrius Aleksandrovas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų (29:18). Tadas Sebežiovas buvo nubaustas nesportine pražanga. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki vienženklio (31:22). Po dviejų kėlinių, rezultatu 42:33, pirmavo.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Telšių komandos 5:0 spurtu. Tauragės krepšinio klubas atsakė tuo pačiu spurtu 5:0 (47:38). Abiem komandoms sunkiai sekėsi atakuoti krepšį. Telšių komanda pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 11 taškų. Tauragės ekipa pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 7 taškų (49:42). Telšių komanda spurtavo 9:0 ir jau pirmavo 16 taškų persvara (60:44). Po trijų kėlinių, rezultatu, pirmavo Telšių „Telšiai“. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliais Telšių komandos baudos metimais. Ernestas Serkevičius metė du baudos metimus, iš kurių taiklus buvo tik vienas. Telšių komanda pataikė 4 taškus be atsako ir jau pirmavo 22 taškais (72:50). Deividas Keburys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 20 taškų (72:52). Liudas Valantinas pataikė du tritaškius ir sumažino deficitą iki 16 taškų (77:61). Telšių komanda pataikė 4 taškus be atsako ir vėl pirmavo 20 taškų (81:61). Rungtynes, rezultatu 88:65, laimėjo Telšių „Telšiai“ komanda.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris 35 minutes, pataikė 9 taškus (3/5 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 21 dieną, ketvirtadienį, 18.00 val. „Bastilijos“ sporto komplekse susitiks su Telšių „Telšiai“ komanda.