Lapkričio 16 dieną Tauragės krepšinio klubas Joniškyje sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su vietos „Delikateso“ komanda. Rezultatu 71:89 (23:20, 18:24, 14:22, 16:23) rungtynes laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Aleksandrovo dvitaškiu. Joniškio komanda atsakė taikliu tritaškiu (2:3). Ernestas Serkevičius ir Andrius Aleksandrovas pataikė po dvitaškį ir išsiveržė į priekį 3 taškais (6:9). Joniškio komandai sunkiai sekėsi pataikyti savo metimus. Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 6 taškų. Joniškio ekipai pavyko atsakyti tuo pačiu. Tadas Sebežiovas buvo nubaustas nesportine pražanga, tuo pasinaudojusi Joniškio komanda persvėrė rezultatą savo naudai (13:12). Joniškio komanda pataikė dar 5 taškus be atsako ir jau pirmavo 6 taškais (18:12). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 23:20, pirmavo Joniškio „Delikatesas“. Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Joniškio komandos dvitaškiais. Rytis Biliartas pataikė dvi mestas baudas iš tiek pat galimų ir sumažino deficitą iki 5 taškų (27:22). Karolis Babkauskas pataikė du tritaškius ir persvėrė rezultatą (27:28). Joniškio komanda spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį (37:31). Tauragės ekipa pataikė 3 taškus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Oskaras Pleikys buvo nubaustas technine pražanga. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą (37:37). Po dviejų kėlinių, rezultatu 41:44, pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Ernesto Serkevičiaus tritaškiu. Joniškio komanda atsakė taip pat taikliu tolimu metimu. Tauragės krepšinio klubo komandos kapitonas Deividas Keburys pataikė dvitaškį ir padidino komandos persvarą iki 5 taškų (44:49). Joniškio komanda pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (46:49). Deividas Keburys pataikė tritaškį ir padidino komandos persvarą iki 6 taškų (46:52). Rytis Biliartas pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas jau pirmavo 8 taškais. Joniškio komanda pataikė dvitaškį. Karolis Babkauskas pataikė iš toli ir padidino persvarą iki 9 taškų (48:57). Po trijų kėlinių, rezultatu 55:66, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Oskaras Pleikys. Deividas Keburys pataikė tritaškį ir padidino komandos persvarą iki 16 taškų (55:71). Joniškio klubas metė dvi baudas ir jas pataikė. Deividas Keburys pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, ją realizavęs padidino komandos persvarą iki 17 taškų (57:74). Joniškio klubas pataikė du tolimus metimus ir sumažino deficitą iki 11 taškų. Rytis Biliartas pataikė 4 taškus be atsako ir padidino komandos persvarą iki 13 taškų (65:78). Rytis Biliartas buvo nubaustas technine pražanga. Joniškio komanda pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Rungtynes, rezultatu 71:89, laimėjo Tauragės krepšinio klubas

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per 31 minutę, praleistą aikštelėje, pelnė 17 taškų (5/7 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 20 dieną, trečiadienį, 18.00 val. išvykoje, kuriose susitiks su Telšių „Telšiai“ komanda.