Lapkričio 14 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su Kauno „Žalgiris-2“ ekipa. Rungtynes rezultatu 73:98 (22:28, 15:26, 15:25, 21:19) pergalę iškovojo Kauno „Žalgiris-2“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Ryčio Biliarto dvitaškiu. Kauniečiai atsakė taikliu tritaškio metimu (2:3). Tauragės klubui sunkiai sekėsi atakuoti varžovų krepšį. Tuo pasinaudoję kauniečiai padidino persvarą iki 6 taškų (4:10). Liudas Valantinas ir Rytis Biliartas pataikė po dvitaškį, taip sumažino atsilikimą iki 2 taškų (12:14). Kauno „Žalgiris-2″ atsakė 7 taškais be atsako. Tauragės klubas spurtavo 4:0 ir sumažino deficitą iki 5 taškų (16:21). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 22:28, pirmavo Kauno „Žalgiris-2″ komanda. Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė netaikliais metimais. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino komandos atsilikimą iki 4 taškų. Kauno miesto komanda atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Tauragės krepšinio klubo komandos kapitonas pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir ją realizavęs sumažino atsilikimą iki 3 taškų (27:30). Kauniečiai pataikė 5 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 7 taškais. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 5 taškų (30:35). Kauno komanda pataikė du tritaškius iš eilės ir jau pirmavo 11 taškų (30:41). Po dviejų kėlinių, rezultatu 37:54, pirmavo Kauno „Žalgiris-2″ komanda.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Kauno komandos tritaškiu. Tauragės klubas pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 16 taškų (41:57). Kauno komanda pataikė tris tritaškius padidino persvarą iki 24 taško (42:66). Ernestas Serkevičius ir Rytis Biliartas pataikė po dvitaškį ir sumažino deficitą iki 20 taškų (46:66). Kauno ekipa pataikė du tritaškius ir jau pirmavo 28 taškais (48:76). Po trijų kėlinių, rezultatu 52:79, pirmavo Kauno „Žalgiris-2“. Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo Kauno komanda, kuri pataikė 4 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 31 taško (52:83). Kauno komandos žaidėjas Paulius Murauskas buvo nubaustas nesportine pražanga. Karolis Babkauskas pataikė dvi mestas baudas iš tiek pat mestų (54:83). Karolis Babkauskas pataikė dvitaškį su varžovo pražangą ir ją realizavęs sumažino deficitą iki 24 taškų (59:83). Tauragės klubas pataikė dar 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 20 taškų (63:83). Runtynes rezultatu laimėjo Kauno „Žalgiris-2“ ekipa.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per 22 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 20 taškų (10/17 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 16 dieną, šeštadienį, išvykoje su Joniškio „Delikatesas“ komanda.