Lapkričio 9 dieną Tauragės krepšinio sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes. Tauragės klubas namuose susitiko su praeitų metų čempionais Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komanda. Rezultatu 72:86 (16:25, 17:24, 19:12, 20:25) pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Marijampolės komandos dvitaškiu. Ernestas Serkevičius kitoje atakoje atsakė tuo pačiu (2:2). Marijampolės komanda, pataikydama savo metimus, išsiveržė į priekį 3 taškais. Deividas Keburys pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (6:6). Marijampoliečiai pataikė 6 taškus be atsako ir pirmavo jau 6 taškais. (12:6). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 4 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 16:25, pirmavo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Aleksandrovo dvitaškiu. Kitoje atakoje Ernestas Serkevičius buvo nubaustas technine pražanga. Tuo pasinaudojęs Marijampolės klubas pelnė 3 taškus ir padidino deficitą iki dviženklio (18:28). Marijampolės klubas nemažino greičio ir pataikę dar 4 taškus be atsako jau pirmavo 14 taškų. Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį ir sumažino deficitą (21:32). Rytis Biliartas pridėjo dar dvitaškį ir taip sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Marijampolės komanda atsakė taikliu tritaškiu (23:35). Deividas Keburys pataikė tritaškį ir komandas skyrė 9 taškai (28:37). Po dviejų kėlinių, rezultatu 33:49, pirmavo Marijampolės komanda.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Marijampolės komanda, kuri pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 18 taškų. Tauragės klubas pataikė 5 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 13 taškų (38:51). Marijampoliečiai spurtavo 6:0 ir jau pirmavo 19 taškų. Tauragės klubas spurtavo 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (47:57). Po trijų kėlinių, rezultatu 52:61, pirmavo Marijampolės komanda. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Deividas Keburys pataikė tritaškį, kuris sumažino komandos atsilikimą iki 6 taškų. Marijampoliečiai atsakė taikliu dvitaškiu (55:63). Komandos kapitonas Deividas Keburys pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir ją realizavęs sumažino deficitą iki 5 taškų. Tauragiškiai pataikė dar 4 taškus be atsako ir atsilikimas sumažėjo iki 3 taškų (62:65). Marijampolės ekipa pataikė du tritaškius ir atitrūko 9 taškais (66:75). Andrius Aleksandrovas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 8 taškų. Marijampolės ekipa atsakė tuo pačiu ir padidino persvarą iki 11 taškų (69:80). Rungtynes, rezultatu 72:86, laimėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė komandos kapitonas Deividas Keburys, kuris per daugiau nei 33 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6/9 baudos metimai), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio lygos rungtynės lapkričio 14 dieną, ketvirtadienį, 18.00 val. „Bastilijos“ sporto komplekse, kur susitiks su Kauno Žalgiris-2 ekipa.