Tauragės krepšinio klubas pradėjo trečiąjį savo sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje. Tauragės klubas per dešimt žaistų rungtynių „VIKINGLOTTO-NKL“ čempionate laimėjo keturias rungtynes ir patyrė šešis pralaimėjimus. Šiuo metu Tauragės krepšinio klubas užima dešimtą vietą iš penkiolikos komandų. 
Apie sezono startą pakalbinome šių metų komandos kapitoną Deividą Keburį.
Kalbant apie sezono puikią pradžią: atrodo viskas einasi puikiai. Patirtas vienas pralaimėjimas ir iškovotos keturios pergalės paeiliui. Kaip manai, kas lėmė tokį puikų sezono startą?

Sezoną pradėjome pilni energijos ir motyvacijos, tikrai buvo didelis noras įrodyti, kad šiemet būsime konkurencinga komanda lygoje, tai ir lėmė puikų sezono startą. 

Esi komandos kapitonas. Kaip sekasi užimti šias pareigas komandoje? Gal jau teko ir kokių naujų taisyklių įvesti?

Šio klausimo reiktų paklausti komandos narių, ar man gerai sekasi užimti šias pareigas komandoje. Tauragės krepšinio klube yra tvirtos taisyklės nuo senų laikų, tai mano darbas buvo jas išlaikyti ir pateikti komandos naujokams.

Pralaimėjimai, vienas sunkiausių ir nemaloniausių momentų sporte. Kas atsitiko, jog patyrėte pralaimėjimų seriją?

Manau, pagrindinė problema yra maža rotacija komandoje, ne visada išlaikome aukščiausią žaidimo lygį iki varžybų pabaigos.

Kokios mintys apie ateinančias rungtynes prieš Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipą?

Esam pasiruošę duoti kovą praeitų metų čempionams. Jau, manau, būtų laikas pradžiuginti sirgalius pergale.

Tavo manymu, kas pasikeitė Nacionalinėje krepšinio lygoje?

Manau, Nacionalinė krepšinio lyga labai atjaunėjo, visos komandos turi nemažai jaunų ir perspektyvių krepšininkų. Visas varžybas nuo šiol galima stebėti ir internetu. Tikrai Nacionalinė krepšinio lyga pasistūmėjo į priekį šiuo klausimu.

Sirgaliai, šeštasis žaidėjas aikštelėje. Ko palinkėtumei Tauragės krepšinio klubo sirgaliams?

Sirgaliai Tauragėje tikrai nuostabūs, gausūs ir triukšmingi. Palaikymo susilaukiame visada, smagu, jog turime tokį tvirtą užnugarį, o mes stengsimės atiduoti visas jėgas aikštelėje, kad jiems padovanotume pergalę. O sirgaliams noriu palinkėti, kad tikėtumėte mumis ir kartu padėtumėte pasiekti pergales.