Lapkričio 7 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su Šakių „Vytis“ komanda. Rungtynes rezultatu 109:96 (27:24, 34:20, 16:25, 32:27) laimėjo Šakių „Vytis“

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu Deivido Keburio metimu iš po krepšio. Šakių komanda, pataikę savo metimus, išsiveržė į priekį 3 taškais (7:4). Rytis Biliartas buvo nubaustas technine pražanga. Tuo pasinaudoję Šakių krepšininkai padidino persvarą iki 6 taškų (10:4). Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 4 taškų. Tadas Sebežiovas ir Karolis Babkauskas pataikė po tritaškį ir išlygino rezultatą (12:12). Šakių klubas pataikė 4 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 4 taškų. Deividas Keburys pataikė dar vieną tritaškį ir sumažino deficitą iki minimalaus skirtumo (16:15). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 27:24, pirmavo Šakių „Vytis“. Antrasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Šakių klubo tritaškiais. Liudas Valantinas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 7 taškų (33:26). Šakių „Vytis“ pataikė 6 taškus ir padidino persvarą iki 13 taškų (39:26). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 11 taškų. Tauragės klubas pataikė 6 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 8 taškų (42:34). Po dviejų kėlinių, rezultatu 61:44, pirmavo Šakių „Vytis“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais Ryčio Biliarto dvitaškiais. Šakių komanda atsakė taikliu tritaškiu. Rytis Biliartas pataikė 6 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 10 taškų (64:54). Šakių komanda pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 16 taškų. Deividas Keburys ir Liudas Valantinas pataikė po dvitaškį ir sumažino deficitą iki 12 taškų (76:64). Deividas Keburys pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Tadas Sebežiovas metė tris baudas ir dvi buvo taiklios. Po trijų kėlinių, rezultatu 77:69, pirmavo Šakių komanda. Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu Deivido Keburio baudos metimu. Šakių komandos krepšininkas pataikė tris taškus, padidindamas persvarą iki 10 taškų (80:70). Ernestas Serkevičius pataikė du taškus su varžovo pražanga ir ją realizavęs sumažino deficitą iki 7 taškų (80:73). Šakių komanda pataikė 4 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 14 taškų (92:78). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų. Tadas Sebežiovas pataikė dvi baudas iš tiek pat mestų, o Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir deficitas sumažėjo iki 10 taškų (98:88). Rungtynes, rezultatu 109:96, laimėjo Šakių „Vytis“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė komandos kapitonas Deividas Keburys, kuris per daugiau nei 31 minutę, praleistą aikštelėje, pelnė 20 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo vieną varžovo metimą ir surinko 24 naudingumo taškus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 9 dieną, šeštadienį, 16.00 val. „Bastilijos“ sporto komplekse, kur susitiks su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komanda.