Lapkričio 2 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė dar vienerias „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynes, kuriose susitiko su Molėtų „Ežerūnas“ komanda. Rezultatu 86:78 (22:27, 26:15, 15:17, 23:19) pergalę iškovojo Molėtų „Ežerūnas“.

Pirmosios kėlinio minutės sėkmingiau sekėsi Tauragės klubui (2:6). Molėtiškiai, pataikę savo metimus, persvėrė rezultatą savo naudai (10:9). Įpusėjus kėliniui kova vyko taškas į tašką. Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų. Sėkmingiau atakuoti į krepšį sekėsi Tauragės klubui, kuris jau turėjo 8 taškų pranašumą (14:22). Po pirmo kėlinio, rezultatu 22:27, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais Molėtų komandos baudos metimais. Tauragės klubas atsakė 4 taškais be atsako ir taip padidino persvarą iki 6 taškų (25:31). Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį ir jau pirmavo 7 taškais. Molėtų komanda pataikė tris taškus ir taip sumažino atsilikimą iki 4 taškų (33:37). Komandos treneris Edvardas Žemgulis buvo nubaustas technine pražanga, tuo pasinaudoję molėtiškiai išlygino rezultatą. Molėtiškiai pataikė tritaškį ir išsiveržė į priekį (43:42). Po dviejų kėlinių, rezultatu 48:42, pirmavo Molėtų „Ežerūnas“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu molėtiškių dvitaškiu. Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Tauragės krepšinio klubui sunkiai sekėsi atakuoti į krepšį, molėtiškiai, tuo pasinaudoję, padidino persvarą iki 8 taškų (58:50). Deividas Keburys pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 5 taškų (60:55). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (62:59). Po trijų kėlinių, rezultatu 63:59, pirmavo Molėtų komanda. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Aleksandrovo tritaškiu. Karolis Babkauskas pridėjo dar vieną metimą iš toli ir išlygino rezultatą (65:65). Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą Tauragės klubo naudai. Molėtų komanda atsakė dvitaškiu ir išlygino rezultatą (67:67). Andrius Aleksandrovas buvo nubaustas nesportine pražanga. Tuo pasinaudojęs Molėtų „Ežerūnas“ persvėrė rezultatą savo naudai. (70:69). Ernestas Serkevičius pataikė abi mestas baudas ir sumažino deficitą iki minimalaus. Molėtų komanda pataikė tritaškį ir padidino persvarą iki 6 taškų (77:71). Rungtynes, rezultatu 86:78, laimėjo Molėtų „Ežerūnas“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė komandos kapitonas Deividas Keburys, kuris per 25 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 17 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 7 dieną išvykoje su Šakių „Vytis“ ekipa, o lapkričio 9 dieną namuose priimsime Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ komandą.