Spalio 31 dieną Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynėse susitiko su Vilniaus „Perlo“ ekipa. Rungtynes rezultatu 71:83 (16:19, 17:18,27:28, 11:18) pergalę iškovojo Vilniaus „Perlas“.

Nuo pirmų rungtynių minučių prasidėjo atkakli kova. Pirmus Tauragės klubo taškus pelnė Rytis Biliartas, kuris įdėjo kamuolį iš viršaus. Deividas Keburys pataikė tritaškį ir taip išvedė savo komandą į priekį (5:3). Vilniečiai, pataikę savo metimus, persvėrė rezultatą savo naudai (7:13). Pataikę 4 taškus be atsako Vilniaus „Perlas“ pirmavo jau 8 taškais. Tauragės klubas atsakė tuo pačiu ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 16:19, pirmavo Vilniaus „Perlas“. Antrasis kėlinys prasidėjo netaikliu vilniečių metimu. Ernestas Serkevičius suklaidino varžovą ir pelnė 2 taškus, taip sumažindamas atsilikimą iki minimalaus skirtumo (18:19). Vilniečiai spurtavo 6:0 ir taip išsiveržė į priekį (18:25). Andrius Aleksandrovas pataikė dvitaškį ir taip sumažino persvarą iki 5 taškų. Vilniaus „Perlas“ pataikė 5 taškus be atsako ir taip išsiveržė į priekį 10 taškų (23:33). Rytis Biliartas pelnė 4 taškus be atsako ir taip sumažino deficitą iki 6 taškų. Po dviejų kėlinių, rezultatu 33:37, pirmavo Vilniaus „Perlas“.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliu Ryčio Biliarto dvitaškiu. Vilniečiai atsakė taip pat dviem taškais. Deividas Keburys pataikė tritaškį, Rytis Biliartas pataikė dar du taškus ir jau pirmavo Tauragės krepšinio klubas (40:39). Rytis Biliartas dviem fantastiškais dėjimais iš eilės pridėjo dar 4 taškus ir padidino persvarą iki 5 taškų. Vilniečiai pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (47:45). Vilniečiai buvo nubausti nesportine pražanga. Tadas Sebežiovas pataikė vieną baudos metimą, Oskaras Pleikys pridėjo dar du ir padidino persvarą iki 4 taškų (56:54). Vilniečiai, pasinaudoję tauragiškių klaidomis, išlygino rezultatą (56:56). Po trijų kėlinių, rezultatu 60:65, pirmavo Vilniaus komanda. Ketvirtąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo Vilniaus „Perlas“ komanda. Liudas Valantinas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 5 taškų. Tauragiškiams sunkiai sekėsi pataikyti savo metimus, o tuo pasinaudoję vilniečiai padidino persvarą iki 10 taškų (65:75). Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų skirtumo. Vilniaus komanda spurtavo 6:0 ir susikrovė 13 taškų persvarą (68:81). Rungtynes, rezultatu 71:83, laimėjo Vilniaus „Perlas“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per daugiau nei 31 minutę, praleistą aikštelėje, pelnė 24 taškus (12/20 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną  ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės lapkričio 2 dieną Molėtuose, kur susitiks su vietos „Ežerūno“ ekipa.