Spalio 26 dieną Tauragėje įvyko „VIKINGLOTTO-NKL“ rungtynės, kuriose susitiko Tauragės krepšinio klubas ir Gargždų „Gargždai. Rezultatu 72:80 (16:20, 14:19, 20:17, 22:24) rungtynes laimėjo Gargždų „Gargždai“

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Rytis Biliartas pataikė 4 taškus ir taip išvedė savo komandą į priekį (4:2). Gargždų ekipa atsakė tritaškiu ir taip persvėrė rezultatą. Karolis Babkauskas pataikė tritaškį, Tadas Sebežiovas pridėjo dar du taškus ir taip išvedė Tauragės krepšinio klubą į priekį (9:5). Gargždų ekipa spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, realizavęs baudos metimą sumažino deficitą iki 3 taškų (14:17). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 16:20, pirmavo Gargždų komanda. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Oskaro Pleikio dvitaškiu. Gargždų ekipa pataikė 4 taškus be atsako ir taip padidino persvarą iki 6 taškų (18:24). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, realizavęs baudos metimą sumažino deficitą iki minimumo (23:24). Po dviejų kėlinių pirmavo Gargždų „Gargždai“.

Trečias kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais išpuoliais. Tauragės krepšinio klubas spurtavo 6:0 ir taip sumažino deficitą iki 5 taškų (38:43). Rytis Biliartas buvo nubaustas technine pražanga, tuo pasinaudojęs Gargždų klubas padidino persvarą iki 8 taškų. Įpusėjus trečiajam kėliniui Gargždų ekipos vidurio puolėjas Arvydas Kačinas užsidirbo 5 pražangą. Tauragės ekipa pataikė 4 taškus be atsako ir taip sumažino atsilikimą iki 6 taškų (50:56). Po trijų kėlinių, rezultatu 50:56, pirmavo svečiai iš Gargždų. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliu Liudo Valantino metimu iš po krepšio. Gargždų ekipa, realizavusi metimus, išsiveržė 7 taškais (54:61). Tauragės ekipa pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 3 taškų. Gargždų ekipa pataikė tritaškį, bet Andrius Aleksandrovas kitoje atakoje atsakė tuo pačiu (61:64). Rytis Biliartas greitoje atakoje pataikė 2 taškus. Likus 3 minutėm iki rungtynių pabaigos, Gargždų ekipa neteko ir antrojo vidurio puolėjo Lauryno Mikalausko. Gargždų ekipa pataikė tritaškį ir taip padidino persvarą iki 9 taškų (65:74). Rytis Biliartas gavo antrąją techninę pražangą ir todėl teko palikti aikštelę. Rungtynes, rezultatu 72:80, laimėjo Gargždų „Gargždai“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Oskaras Pleikys, kuris per 16 minučių, praleistų aikštelėje, pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir surinko 13 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 31 dieną Tauragėje, kur susitiks su Vilniaus „Perlo“ komanda.