Spalio 24 dieną Klaipėdoje Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ sezono rungtynėse susitiko su vietos „Neptūnas-Akvaservis“ ekipa. Rezultatu 71:54 (17:13, 13:16, 18:13,23:12) rungtynes laimėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.

Pirmosios minutės prasidėjo atkaklia kova, abiem komandom sunkiai sekėsi realizuoti metimus. Įpusėjus kėliniui 3 taškais pirmavo Klaipėdos ekipa (9:6). Tadas Sebežiovas pataikė dvitaškį ir sumažino deficitą iki 1 taško. Klaipėdos ekipa spurtavo 6:0 ir taip padidino persvarą iki 7 taškų (17:10). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 17:13, pirmavo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu klaipėdiečių dvitaškiu. Tauragės krepšinio klubas pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (19:17). Deividas Keburys pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, realizavęs baudos metimą išlygino rezultatą (27:27). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir taip persvėrė rezultatą (27:29). Po dviejų kėlinių, rezultatu 30:29, pirmavo Klaipėdos ekipa.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų netaikliais metimais. Klaipėdos ekipa pataikė 5 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 6 taškų (39:33). Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį ir sumažino deficitą iki 3 taškų. Klaipėdos klubas spurtavo 5:0 ir padidino persvarą iki 8 taškų (44:36). Rytis Bilartas pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (44:40). Po trijų kėlinių, rezultatu 48:42, pirmavo Klaipėdos ekipa. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo klaipėdiečių spurtu 5:0 ir taip padidino persvarą iki 11 taškų (53:42). Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir taip sušvelnino deficitą iki 9 taškų. Klaipėdos klubas pataikė 6 taškus be atsako ir taip išsiveržė į priekį 15 taškų (59:44). Klaipėdiečiai, pataikę savo mestus metimus, jau pirmavo 20 taškų persvara (67:47). Tauragės krepšinio klubas pataikė 5 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 18 taškų. Rungtynes, rezultatu 71:54, laimėjo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per 23 minutes, praleistas aikštelėje, pataikė 17 taškų (8/20 dvitaškiai, 1/4 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 26 dieną, šeštadienį, Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse, kur stos į kovą su Gargždų „Gargždai“ ekipa.