Spalio 22 dieną Druskininkuose įvyko Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo antrosios rungtynės tarp Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ir Tauragės krepšinio klubo ekipų. Rezultatu 73:55 (20:18, 17:15, 23:9,13:13) rungtynes laimėjo Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Nuo pirmojo kėlinio Alytaus klubas įrodinėjo savo pranašumą. Tauragės krepšinio klubo krepšininkams sunkiai sekėsi realizuoti metimus, o tuo pasinaudoja alytiškiai pabėgo nuo varžovų 11 taškų persvara (14:3). Įpusėjus kėliniui Rytis Biliartas pataikė dvitaškį ir taip sumažino deficitą iki 9 taškų. Alytaus klubas spurtavo 5:0 ir taip padidino atsilikimą iki 14 taškų (19:5). Tauragės krepšininkai pataikė 7 taškus be atsako ir taip sumažino deficitą iki 2 taškų. Po pirmojo kėlinio, rezultatu 20:18, pirmavo Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Antrasis kėlinys prasidėjo krepšininkų iš Alytaus spurtu 9:0 ir taip padidino atsilikimą iki 11 taškų (29:18). Ernestas Serkevičius pataikė dvitaškį ir taip sumažino deificitą iki 9 taškų. Alytaus komanda atsakė 4 taškais be atsako ir padidino persvara iki 13 taškų (33:20). Tauragės krepšinio klubo aukštaūgiai inicijavo spurtą 7:0 ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (33:27). Po dviejų kėlinių, rezultatu 37:33, pirmavo Alytaus ekipa.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Alytaus komandos spurtu 8:0 ir taip atitrūko nuo varžovų iki 12 taškų. Liudas Valantinas pataikė dvitaškį, Karolis Babkauskas pridėjo dar tris taškus ir taip sumažino deficitą iki 7 taškų (45:38). Tauragės klubo krepšininkai niekaip nepataikė savo metimų, o tuo pasinaudojęs Alytaus ekipa padidino persvarą iki 13 taškų (53:40). Po trečiojo kėlinio, rezultatu 60:42, pirmavo Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Ketvirtąjį kėlinį Tauragės krepšinio klubas pradėjo spurtu 5:0. Alytiškiai pataikė 4 taškus be atsako ir taip padidino persvarą iki 17 taškų (68:51). Tauragės klubas savo klaidomis leido padidinti alytiškių atsilikimą iki 20 taškų. Oskaras Pleikys pataikė 3 taškus ir taip sumažino deficitą iki 17 taškų (71:54). Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes, rezultatu 73:55, laimėjo Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per daugiau nei 27 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 12 taškų (6/13 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.

KITOS TAURAGĖS KREPŠINIO KLUBO RUNGTYNĖS SPALIO 24 DIENĄ IŠVYKOJE SU KLAIPĖDOS „NEPTŪNAS-AKVASERVIS“, O SPALIO 26 DIENĄ NAMUOSE SUSITIKS SU GARGŽDŲ „GARGŽDAI“ EKIPA.