Spalio 19 dieną Tauragės krepšinio klubas „Vikinglotto-NKL“ sezono rungtynėse susitiko su Mažeikių „Ereliai“ ekipa. Rezultatu 91:80 (30:17, 18:21, 23:17, 20:25) rungtynes laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Pirmąsias kėlinio minutes sėkmingiau sekėsi Mažeikių ekipai. Krepšininkai iš Mažeikių, pelnę 4 taškus be atsako, išsiveržė į priekį. Tauragės klubas atsakė taip pat spurtu 5:0 ir taip persvėrė rezultatą. Pataikę dvi baudas iš tiek pat mestų Mažeikių ekipa persvėrė rezultatą savo naudai (11:12). Tauragės klubas, pataikęs 9 taškus be atsako, išsiveržė į priekį (20:12). Po pirmo kėlinio 30:17 pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų taikliais metimais. Liudas Valantinas, pataikęs du taškus, padidino atsilikimą iki 15 taškų (34:19). Mažeikių ekipa pataikė 6 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki 9 taškų (36:27). Deividas Keburys pataikė 5 taškus iš eilės ir taip padidino atsilikimą iki 14 taškų. Mažeikių ekipai pavyko sumažinti deficitą iki 10 taškų. Po dviejų kėlinių, rezultatu 48:38, pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Mažeikių ekipos spurtu 5:0 ir taip sumažino deficitą iki 5 taškų. Rytis Biliartas pataikė 2 taškus ir padidino atsilikimą iki 7 taškų (50:43). Mažeikių klubas, pataikę 4 taškus be atsako, sumažino deficitą iki 3 taškų. Ernestas Serkevičius, realizavęs du baudos metimus, padėjo komandai atitrūkti nuo varžovų iki 8 taškų. Deividas Keburys pataikė dvi baudas iš tiek pat mestų, Andrius Aleksandrovas pataikė tritaškį ir Tauragės krepšinio klubas išsiveržė 13 taškų persvara (64:51). Po trijų kėlinių, rezultatu 71:55, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtas kėlinys prasidėjo abiejų ekipų taikliais metimais. Mažeikių ekipa pataikė 4 taškus be atsako ir taip sumažino deficitą iki 10 taškų (74:64). Mažeikių ekipa, pataikę tritaškį, sumažino deficitą iki vienaženklio skaičiaus (76:67). Tadas Sebežiovas pataikė tris mestas baudas iš tiek pat galimų, Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir Tauragės krepšinio klubas pirmavo 13 taškų persvara (85:72). Mažeikių klubas, pataikęs du tritaškius iš eilės, sumažino deficitą iki 9 taškų (87:78). Rungtynes, rezultatu 91:80, laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per 37 minutes, praleistas aikštelėje, pataikė 12 taškų (4/6 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 25 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 24 dieną išvykoje su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, o spalio 26 dieną namuose susitiks su Gargždų „Gargždai“ ekipa.