Spalio 17 dieną Tauragės krepšinio klubas „VIKINGLOTTO-NKL“ išvykos rungtynėse susitiko su Šilalės „Lūšis“ ekipa. Rezultatu 75:80 (16:23, 18:17, 25:19, 16:21) pergalę iškovojo Tauragės krepšinio klubas.

Pirmosios kėlinio minutės prasidėjo abiejų ekipų netaikliais metais. Tauragės krepšinio aukštaūgiai Rytis Biliartas ir Deividas Keburys inicijavo spurtą 8:0 ir taip išsiveržė į priekį. Šilalės klubas pataikė tritaškį ir sumažino deficitą (8:3). Tauragės klubas pataikė 5 taškus be atsako  ir padidino atsilikimą iki 10 taškų (13:3). Šilalės ekipa, pataikę savo metimus, sumažino deficitą iki 5 taškų. Po pirmo kėlinio, rezultatu 23:16, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antras kėlinys prasidėjo abiejų komandą taikliais metimais iš toli. Šilalės ekipa pataikė tritaškį ir priartėjo iki 5 taškų (28:23). Deividas Keburys, pataikęs du baudos metimus iš tiek pat mestų, padidino atsilikimą iki 7 taškų (32:25). Šilalės klubas pataikė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (35:32). Po antrojo kėlinio, rezultatu 40:34, pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais. Šilalės ekipa nebuvo linkusi lengvai pasiduoti. Pataikydami savo metimus šilališkiai vis neleisdavo atitolti Tauragės krepšinio klubo krepšininkams. Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir taip padidino atsilikimą iki 7 taškų (55:48). Šilalės klubas, pataikę dvi baudas iš tiek pat mestų, sumažino deficitą iki 2 taškų. Kitoje atakoje Karolis Babkauskas pataikė tritaškį ir taip padidino atsilikimą iki 5 taškų (58:53). Po trečio kėlinio rezultatas buvo lygus 59:59. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo trimis Šilalės ekipos taškais ir taip išsiveržė į priekį. Tauragės klubas, pataikęs 4 taškus be atsako, vėl persvėrė rezultatą savo naudai (65:63). Šilalės klubas atsakė tuo pačiu, 4 taškais be atsako ir persvėrė rezultatą (65:67). Šilalės klubas pataikė tritaškį su varžovo pražanga, ją realizavęs išsiveržė į priekį 6 taškais (65:71). Karolis Babkauskas pataikė du tritaškius iš eilės ir persvėrė rezultatą (74:73). Rungtynių gale geriau žaidęs Tauragės krepšinio klubas šventė pergalę.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Karolis Babkauskas, kuris per 35 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 26 taškus (1/1 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 6/6 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 37 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 19 dieną, 16.00 val. Tauragėje „Bastilijos“ sporto komplekse, kur susitiks su Mažeikių „Ereliai“ ekipa.