Mieli Tauragės krepšinio sirgaliai, rėmėjai ir entuziastai,
Pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje pasirodė neigiamą Tauragės krepšinio klubo (TKK) įvaizdį formuojanti informacija, todėl negalime likti neutralūs ir abejingi. Taip, kalbame apie Tomo Marcinkevičiaus įrašą asmeninėje „Facebook“ paskyroje ir „Tauragės žinių“ straipsnį.
Taigi, apie viską nuo pradžių. 2010 metais trys Tauragės krepšinio entuziastai įkūrė krepšinio komandą. Kelionėje nuo RKL iki NKL buvo ir pergalių, ir skaudžių pralaimėjimų. Natūralu, kad per šią kelionę keitėsi žaidėjai, trenerių štabas. Jog krepšinio pasaulyje būtumėme dar labiau žinomi, galėtumėme realiu laiku dalintis rungtynių rezultatais, o po varžybų užfiksuotomis akimirkomis – 2011 metais spalio 11 dieną sukurtas TKK „Facebook“ puslapis. Jo administratoriais tapo jau minėtas T. Marcinkevičius ir Linas Janušonis. Puslapis veikė aktyviai, bet situacija pasikeitė, kai 2015 metais Tauragėje įkūrė krepšinio komandą „Fortūna-Agava“ (nuo šių metų „Tauragės-Tauragė“). Besidomintiems krepšiniu, turbūt net nereikia priminti, jog T. Marcinkevičius ir L. Janušonis priklauso šiai komandai.
Dėl Tauragės krepšinio klubo (TKK) konfidencialumo, privatumo ir tik komandai skirtos informacijos T. Marcinkevičius ir buvo pašalintas iš „Facebook“ puslapio administratorių. Jis pats net neneigia, jog pastaraisiais metais vis mažiau prisidėjo prie informacijos sklaidos, nuotraukų talpinimo TKK „Facebook“ puslapyje. TKK nusprendė pašalinti visas šio asmens darytas nuotraukas dėl autorinių teisių.
Tai vienintelis mūsų komentaras šia tema. Einame toliau į priekį!
Kaip sakė katinas Leopoldas: „Vaikai, gyvenkime draugiškai!“. Tad visiems linkime gražaus rudens, daug pergalių ir sėkmės garsinant Tauragės vardą!