Spalio 12 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė trečiąsias rungtynes VIKINGLOTTO-NKL sezone. Tauragės klubas susitiko su Palangos „Kuršiai“ ekipa. Rezultatu 75:57 (18:15, 16:14, 24:13, 17:15) rungtynes laimėjo Tauragės krepšinio klubas.

Rungtynių pradžia prasidėjo atkakliai, bet geriau pataikę tauragiškiai pabėgo nuo varžovų 4 taškais. Palangiškiai nebuvo nusiteikę lengvai pasiduoti ir pataikę 5 taškus be atsako išlygino rezultatą (13:13). Andrius Aleksandrovas pataikė vieną baudą iš dviejų, Tadas Sebežiovas pridėjo dar du taškus ir po pirmojo kėlinio 18:15 pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrasis kėlinys prasidėjo dvejais Roko Narkevičiaus taškais. Palangiškiai vėl pataikė 5 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu (21:22). Vykstant atkakliai kovai Deividas Keburys pataikė vieną baudą iš dviejų, Rytis Biliartas pridėjo dar du taškus su varžovo pražanga, realizavęs baudą išsiveržė 5 taškais (30:25). Po dviejų kėlinių, rezultatu 34:29, pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Tauragės krepšinio klubo spurtu 6:0. Kovingai nusiteikę tauragiškiai, pataikydami savo metimus, o Rytis Biliartas ir Deividas Keburys, sukurę gražiausią rungtynių epizodą, atitolo nuo varžovų 16 taškų persvara (49:33). Palangos „Kuršių“ žaidėjas Augustinas Jankaitis buvo nubaustas nesportine pražanga. Rytis Biliartas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, Oskaras Pleikys pridėjo dar du taškus ir Tauragės krepšinio klubas pirmavo 21 tašku (54:33). Po trijų kėlinių, rezultatu 58:42, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Palangos ekipa spurtavo 5:0, taip sumažino deficitą iki 13 taškų. Tauragės klubo krepšininkams sunkiai sekėsi realizuoti metimus. Palangos ekipa spurtavo 6:0 ir taip sumažino deficitą iki 10 taškų (62:52). Rytis Biliartas pataikė du taškus, Tadas Sebežiovas pridėjo dar du taiklius baudos metimus ir Tauragės klubas išsiveržė į priekį 13 taškų persvara (68:55). Pergalę, rezultatu 75:57, iškovojo Tauragės krepšinio klubas.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Tadas Sebežiovas, kuris per daugiau nei 34 minutes, praleistas aikštelėje, pataikė 16 taškų(4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 17 dieną išvykoje su Šilalės „Lūšis“ ekipa, o spalio 19 dieną namuose susikausime su Mažeikių „Ereliai“ komanda.