Spalio 11 dieną Tauragės krepšinio klubas sužaidė pirmąsias rungtynes NKL („VIKINGLOTTO – NKL“) tarptautiniame turnyre. Tauragės klubas priėmė svečius iš Baltarusijos, tai yra Minsko „Tsmoki-2“ ekipą. Rungtynes rezultatu 88:93 (20:18, 23:32, 20:27, 25:16) laimėjo Minsko „Tsmoki-2 ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais. Pirmuosius rungtynių taškus pelnė Minsko ekipa. Tauragės krepšinio klubo aukštaūgis Oskaras Pleikys pataikė 4 taškus be atsako ir taip išvedė savo komandą į priekį. Minsko klubas taip pat pataikė 4 taškus be atsako ir išlygino rezultatą (10:10). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 20:18, pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo Minsko ekipa. Pataikę keletą metimų išsiveržė į priekį 6 taškais (22:28). Įpusėjus antrajam kėliniui Tauragės krepšinio klubui sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o Minsko ekipos krepšininkai tuo pasinaudodami padidino atsilikimą iki 10 taškų. Karolis Babkauskas ir Tadas Sebežiovas pataikė po tritaškį ir taip sumažino deficitą iki 6 taškų (38:44). Po dviejų kėlinių, rezultatu 43:50, pirmavo Minsko „Tsmoki-2“ ekipa.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių iš Minsko spurtu 8:0 (43:58). Tauragės krepšinio klubui niekaip nesisekė realizuoti savo metimų. Minsko ekipa nemažino apsukų ir spurtuodami 13:0 padidino atsilikimą iki 22 taškų (48:70). Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį, Rytis Biliartas pridėjo vieną baudos metimą ir sumažino atsilikimą iki 18 taškų (60:77). Po trijų kėlinių, rezultatu 63:77, pirmavo Minsko ekipa. Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau pradėjo Tauragės krepšinio klubas. Spurtuodami 9:0 Tauragės ekipa sumažino deficitą iki 7 taškų (72:79). Tauragės krepšinio klubas priartėjo prie varžovų iki 5 taškų, bet Minsko krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir pataikę 5 taškus be atsako vėl atitolo iki 10 taškų (79:89). Rungtynių pabaigoje Rytis Biliartas, pataikęs abu baudos metimus, sumažino deficitą iki minimumo (88:89). Minsko ekipos krepšininkai pataikė 4 baudas iš tiek pat mestų ir tai lėmė jų pergalę rungtynių pabaigoje (88:93).

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per daugiau nei 24 minutes, praleistas aikštelėje, pelnė 23 taškus (9/12 dvitaškiai, 5/8 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 12 dieną (šeštadienį) 16.00 val. Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse, kuriose susitiks su Palangos „Kuršiai“ ekipa.