Spalio 8 dieną startavo Karaliaus Mindaugo taurės turnyras. Tauragės krepšinio klubas priėmė svečius iš Alytaus, tai yra „Sintek-Dzūkija“ ekipą. Rungtynės rezultatu 71:79 (23:26, 19:26, 14:12, 15:15) iškovojo Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Pirmosiose kėlinio minutėse vyko atkakli kova, bet Alytaus klubas, pataikęs du tritaškius, išsiveržė 7 taškų persvarą. Tadas Sebežiovas atsakė tritaškiu ir sušvelnino deficitą iki 4 taškų (7:11). Kova atkakli, bet Alytaus klubas, pataikęs keletą taiklių metimų, susikrovė 9 taškų persvarą. Tauragės krepšinio klubo krepšininkai nebuvo linkę lengvai pasiduoti. Tauragiškiai spurtavę 7:0 išsiveržė į priekį (19:18). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 23:26, pirmavo Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo Alytaus klubas. Pataikę 5 taškus be atsako „Sintek-Dzūkija“ vėl išsiveržė į priekį (23:31). Tauragės klubo krepšininkams sunkiai sekėsi realizuoti metimus, o Alytaus klubas tuo pasinaudodami padidino pranašumą iki 11 taškų. Tauragės klubas kėlinio viduryje padidino rungtynių tempą ir priartėjo iki 6 taškų skirtumo (32:38). Po dviejų kėlinių, rezultatu 42:52, pirmavo Alytaus klubas.

Trečiojo kėlinio pradžioje Alytaus „Sintek-Dzūkija“ komanda įrodinėjo savo pranašumą. Realizuodami metimus Alytaus klubas išsiveržė į priekį 14 taškų persvara. Tauragės krepšinio klubo žaidėjas Oskaras Pleikys pataikė du dvitaškius, o Deividas Keburys pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir ją realizavęs sumažino deficitą iki 7 taškų (51:58). Po trijų kėlinių, rezultatu 56:64, pirmavo Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo įtemptai, abiem ekipom sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Andrius Aleksandrovas pataikė du tritaškius iš eilės taip sumažino deficitą iki 3 taškų (64:67). Likus dviem minutėm iki rungtynių Alytaus klubas pirmavo 7 taškais. Rezultatu 71:79 rungtynes laimėjo Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per daugiau nei 26 minutes, praleistų aikštelėje, pelnė 16 taškų (8/12 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 11 dieną (penktadienį) 18.00 val. Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse, kuriose susitiks su Minsko Tsmoki-2 ekipa.