Spalio 5 dieną Tauragės „Bastilijos“ sporto komplekse įvyko pirmosios namų rungtynės. Tauragės krepšinio klubas susitiko su Jonavos „Jonava“ ekipa. Rezultatu 83:78 pergalę šventė Tauragės krepšinio klubas

Nuo pirmųjų kėlinio minučių prasidėjo atkakli kova – tai viena, tai kita komanda persverdavo rezultatą savo naudai. Kova taškas į tašką vyko viso pirmo kėlinio metu, bet ketvirčio pabaigoje Jonavos ekipa pataikė dvitaškį ir išsiveržė į priekį (21:23). Antras kėlinys prasidėjo Andriaus Aleksandrovo tritaškiu. Jonavos ekipa atsakė tuo pačiu, bet Ernestas Serkevičius, pataikęs dvitaškį su varžovo pražanga ir ją realizavęs, persvėrė rezultatą (27:26). Jonavos ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir spurtavo 5:0. Rytis Biliartas pataikė du dvitaškius bei išlygino rezultatą (33:33). Po dviejų kėlinių 42:44 pirmavo Jonavos „Jonava“.

Trečias kėlinys prasidėjo įtemptai. Deividas Keburys pataikė tritaškį ir taip išvedė Tauragės klubą į priekį (45:44). Jonavos klubas, pataikęs keletą metimų, vėl pirmavo, bet Oskaras Pleikys pataikė dvitaškį ir taip išlygino rezultatą (49:49). Rytis Biliartas metė dvi baudas, bet tik viena buvo taikli. Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį ir taip išvedė Tauragės krepšinio klubą į priekį. Po trijų kėlinių (57:55) pirmavo Tauragės krepšinio klubas. Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau pradėjo Tauragės krepšinio klubas. Pataikęs keletą metimų Tauragės klubas susikrovė 6 taškų persvarą. Jonavos krepšininkai sumažino deficitą iki keturių taškų (61:57). Tadas Sebežiovas pataikė tritaškį, Deividas Keburys pridėjo dar du taškus ir taip Tauragės klubas išsiveržė 6 taškų persvara. Jonavos klubas, pataikęs keletą metimų, priartėjo iki 3 taškų (75:72). Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (77:77). Tadas Sebežiovas pataikė du taškus su varžovo pražanga ir ją realizavęs išvedė Tauragės klubą į priekį. Karolis Babkauskas pataikė abi mestas baudas ir Tauragės klubas išsiveržė 4 taškų persvara (82:78).

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės spalio 8 dieną, antradienį, susitiks su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ekipa, tai bus pirmosios Karaliaus Mindaugo taurės turnyro, pirmo etapo, rungtynės.