Tauragės krepšinio klubas pradėjo naująjį „NKL-Viking lotto“ sezoną. Pirmosios sezono rungtynės įvyko Šilutėje. Jos baigėsi rezultatu 83:69 (19:24, 17:13, 21:18, 26:14) Šilutės „Šilutė“ naudai.

Nuo pirmų minučių kiekviena komanda įrodinėjo savo pranašumą. Šilutės ekipa varžybas pradėjo atkarpa 5:0, bet Tauragės krepšinio klubo krepšininkai realizavo svarbius metimus ir spurtavo 12:0 (5:12). Šilutės ekipa nebuvo nusiteikus savo žiūrovų akivaizdoje pasiduoti. Pataikę keletą metimų Šilutės ekipa tiek iš po krepšio, tiek iš tolimo nuotolio išlygino rezultatą (17:17), bet Tauragės krepšininkai nepasidavė ir po pirmojo kėlinio rezultatu 19:24 pirmavo. Antras kėlinys prasidėjo atkakliai, viena ir kita komanda pataikė savo metimus. Toliau vyko įtemptos rungtynės tarp abiejų ekipų. Rungtynių viduryje Ernestas Serkevičius pataikė tritaškį, o Rytis Biliartas pridėjo dar du taškus ir Tauragės klubas turėjo 7 taškų persvarą (24:31). Šilutės ekipa spurtavo ir priartėjo iki trijų taškų skirtumo (28:31). Po dviejų kėlinių 36:37 pirmavo Tauragės krepšinio klubas.

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu Tado Sebežiovo dvitaškiu (36:39), bet Šilutės krepšininkai pataikė dvi baudas ir dvitaškį, taip persvėrė rezultatą savo naudai (40:39). Karolis Babkauskas realizavo tritaškį, Rytis Biliartas pridėjo dar du taškus ir vėl Tauragės krepšinio klubas įsiveržė į priekį (40:44). Įpusėjus trečiajam kėliniui Šilutės komanda persvėrė rezultatą (50:49). Po trijų kėlinių (57:55) pirmavo Šilutės „Šilutė“. Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau pradėjo Šilutės komanda. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Tauragės klubas atsiliko 9 taškų persvara (68:59). Šilutės ekipos krepšininkai taikliai atakavo krepšį ir taip įgijo 14 taškų persvarą (82:68). Tauragės krepšininkas sunkiai realizavo metimus. Rungtynės baigėsi 83:69 Šilutės komandos naudai.

Geriausiai Tauragės krepšinio klube pasirodė Rytis Biliartas, kuris per 30 žaistų minučių pataikė 21 tašką(9/16 dvitaškiai, 3/6 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitos Tauragės krepšinio klubo rungtynės jau šį šeštadienį prieš Jonavos „Jonava“ ekipą 16:00 val. Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse.