Tauragės krepšinio klubo krepšininkai jau lieja paskutinį prakaitą prieš rytojaus rungtynes Šilutėje.

Prieš artėjantį sezoną Tauragės krepšinio klubas sužaidė penkerias draugiškas rungtynės su Šilalės „Lūšis“, Šilutės „Šilutė“, Joniškio „Delikatesas“ ir Jurbarko „Jurbarkas“ ekipomis.

Tauragės krepšinio klubo krepšininkai vienbalsiai išrinko ir naująjį komandos kapitoną. Juo tapo antrą sezoną Tauragėje žaidžiantis Deividas Keburys.

„Neturėjau tokių minčių, kad reikės eiti kapitono pareigas, bet komandai kardinaliai pasikeitus ir likus tik keliems senbuviams teko priimti šią svarbią rolę komandoje. Kaip kapitonas stengsiuosi vesti komandą į priekį ir siekti kuo daugiau pergalių. Taip pat spręsti visas iškilusias problemas tiek komandoje, tiek už jos ribų“ – apie naujas pareigas komandoje kalbėjo Deividas Keburys.

Tauragės krepšinio klubas jau rytoj, tai yra ketvirtadienį, pradeda naują Nacionalinės krepšinio lygos sezoną. Pirmas varžovas Šilutės „Šilutė“ ekipa. Pasiruošimo cikle šios ekipos buvo susitikusios vieną kartą. Pergalę 99-94 iškovojo Tauragės krepšinio klubas.

„Mėnesis pasiruošimo prabėgo labai greitai. Kažką pavyko įgyvendinti, kai ko ne, bet dar visas sezonas prieš akis. Svarbiausia pasirengime išvengėme traumų ir surinkome konkurencingą sudėtį. Kalbant apie Šilutės klubą, jis pasipildė keliais pajėgiais žaidėjais, kurie gali pakeisti jų žaidimo braižą. Laukia rimtas iššūkis Šilutėje, tikiuosi grįšime su pergale, visgi maloniau pradėti sezoną pergale negu pralaimėjimu. Kokius ginklus naudosime prieš Šilutę paliksiu paslaptyje“ – teigia komandos kapitonas Deividas Keburys.