Rugsėjo 13 – 14 dienomis Tauragėje, „Bastilijos“ sporto komplekse, įvyko jau tradicija tapęs Vytauto Bučnio atminimo taurės turnyras. Turnyre dalyvavo keturios Nacionalinės krepšinio lygos ekipos, tai yra Tauragės krepšinio klubas, Šilutės „Šilutė“, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir Šilalės „Lūšis“.
Pirmąją turnyro dieną įvyko pusfinaliai. Pirmame pusfinalyje žaidė Šilutės „Šilutė“ ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ekipos. Pirmoje pusėje vyko atkakli kova, tai viena, tai kita komanda persverdavo rezultatą savo naudai, bet klaipėdiečiai realizavo keletą tritaškių ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 10 taškų persvarą. Po pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda jautėsi stabiliau ir diktavo savo sąlygas Šilutės klubui. Rungtynės baigėsi rezultatu 94-73 ir į finalą pateko Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda. Rezultatyviausiai Šilutės „Šilutė“ ekipoje žaidė O. Alston, pelnęs 18 taškų, o Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ekipoje H. Kumpys, pelnęs 16 taškų.
Antrame pusfinalyje susitiko Tauragės krepšinio klubas ir Nacionalinės krepšinio lygos debiutantai Šilalės „Lūšis“ ekipos. Varžybos buvo įtemptos nuo pat pirmųjų minučių. Kova buvo itin atkakli, tačiau Šilalės klubas taikliai atakavo į krepšį ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos Tauragės krepšinio klubas priartėjo, bet šilališkiai nepasidavė ir realizavę keletą tritaškių bei dvitaškių nepaleido pergalės iš rankų. Šilalės „Lūšis“ nugalėjo Tauragės krepšinio klubą, rezultatu 88-82, ir pateko į finalą. Rezultatyviausiai Tauragės krepšinio klube žaidė R. Biliartas, pelnęs 29 taškus, o Šilalės „Lūšis“ rezultatyviausias žaidėjas V. Undraitis, pelnęs 21 tašką.
Antrąją dieną įvyko didysis ir mažasis finalai. Mažajame finale žaidė Tauragės krepšinio klubas ir Šilutės „Šilutė“ ekipos. Abiejų komandų žaidėjai buvo nusiteikę laimėti bronzos medalius ir tai parodė pačios rungtynės. Rungtynes geriau pradėjo Šilutės ekipa, kuri pirmame kėlinyje pataikė 5 tritaškius ir taip susikrovė 13 taškų persvarą. Tauragės krepšinio klubo krepšininkai nenuleido rankų ir pataikę keletą svarbių metimų į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 2 taškų deficitą. Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką. Žiūrovai pamatė tikrą krepšinio „spektaklį“, kuriam reikėjo pratęsimo. Ketvirtas varžybų kėlinys baigėsi 85-85, tiesa Tauragės ekipa turėjo šansą laimėti rungtynes, bet mestas Ryčio Biliarto metimas buvo netaiklus. Per pratęsimą geriau sekėsi Tauragės krepšinio klubui, kurio krepšininkai iškovojo bronzos medalius. Rezultatyviausiai Tauragės krepšinio klube žaidė R. Biliartas, pelnęs 23 taškus, o Šilutės „Šilutė“ ekipoje išsiskyrė O. Alston, pelnęs 22 taškus.
Didžiajam finale susitiko Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ ir Šilalės „Lūšis“ ekipos. Šilalės klubas pirmąjį kėlinį laimėjo 5 taškų persvara, tačiau klaipėdiečiai nebuvo nusiteikę pralaimėti ir antrąjį kėlinį laimėjo. Klaipėdos komanda į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 7 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė ir Klaipėdos ekipa laimėjo pirmąją vietą, rezultatu 98-85 ir taip antrus metus iš eilės laimėjo Vytauto Bučnio atminimo taurę. Rezultatyviausiai Klaipėdos ekipoje žaidė K. Metrikis, kuris pataikė 30 taškų, o Šilalės „Lūšis“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė E. Žilius, pelnęs 25 taškus.
Tai pat vyko ir snaiperio konkursas, kuriame jėgas išbandė 8 krepšininkai. Šilalės „Lūšis“: M.Čepauskas ir M.Šeputis, Šilutės „Šilutė“: T.Rimkus ir J.Hamilton, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“: H. Kumpys ir N.Mineikis, Tauragės krepšinio klubas: D. Laucius ir R. Bendikas. Po pirmųjų metimų į pusfinalį pateko 4 krepšininkai, tai yra M.Čepauskas, M.Šeputis, H.Kumpys ir J.Hamilton. Finale susitiko to pačio klubo krepšininkai, tai yra M.Čepauskas ir M.Šeputis (Šilalės „Lūšis“). Po atkaklaus finalo, rezultatu 19-18, snaiperio konkursą laimėjo M.Šeputis.