Tauragės krepšinio klubo aukštaūgių sudėtyje – dar vienas naujas veidas. Į komandą atvyksta 18-metis 200 cm ūgio vidurio puolėjas Oskaras Pleikys.

Praeitą sezoną Oskaras Pleikys žaidė Regionų krepšinio lygoje, Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ ekipoje. Per daugiau nei 28 minutes, praleistas aikštelėje, pelnydavo po 11,3 taško (46,9 proc. dvitaškių, 65,8 proc. baudų), atkovodavo po 9,4 kamuolio, atlikdavo po 2,3 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,2 kamuolio ir rinko po 19,1 naudingumo balų.

“Prieš tai žaidžiau Regionų krepšinio lygoje, manau, atėjo laikas išbandyti save aukštesniame lygyje. Tauragės krepšinio klubas atrodė nebloga vieta tobulėti. Ateinančiam sezone tikiuosi tobulėti ir su komanda pasiekti atkrintamąsias ar net daugiau. Apie Tauragės klubą esu girdėjęs tik gerus atsiliepimus, jog komandoje yra draugiška ir maloni atmosfera“ – teigia krepšininkas iš Klaipėdos.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Oskaras jaunas ir labai perspektyvus krepšininkas, turintis iš ties gerus duomenis. Žinoma, varžybinės patirties stoka yra, bet manau, kad su laiku ateis ir rezultatai. Galiu pasidžiaugti, jog turim šansą ugdyti jaunus krepšininkus, leisti jiems tobulėti ir siekti aukštesnių tikslų jų karjeroje“.