Artėjančiam sezonui besikomplektuojančiame Tauragės krepšinio klube lieka du jauni tauragiškiai – Deividas Laucius ir Rokas Bendikas. 2002 metais gimę tauragiškiai yra Tauragės sporto centro auklėtiniai.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Viena iš komandos vizijų ir misijų yra išsiugdyti jaunus Tauragės krepšininkus. Matau kaip Deividas ir Rokas progresuoja, dalyvaudami treniruočių procese ir varžybose. Žinoma, pasireikšti laiko aikštelėje ne per daugiausiai, bet su laiku, manau,  ateis patirtis ir jie tikrai taps gerais krepšininkais. Mano nuomone, svarbiausia suteikti jaunimui geras sąlygas tobulėti ir gerinti įgūdžius“.

Jaunieji krepšininkai neslepia džiaugsmo, jog dar metus galės atstovauti Tauragės krepšinio klubą ir semtis patirties tiek iš trenerių, tiek iš komandos narių, kurie turi sukaupę didelę krepšininko patirtį.

Deividas Laucius – „Apie Tauragės krepšinio klubą galėčiau visiems pasakoti tik iš gerosios pusės. Šiame klube žaisiu jau antrus metus. Esu patenkintas atsakingu trenerių darbu. Treneriai nuoširdžiai padeda, stebi klaidas ir stengiasi padėti mums jas ištaisyti. Malonu likti Tauragės krepšinio klube, nes šiais metais surinkti žaidėjai yra puikūs, matosi yra atsidavę darbui ir mėgaujasi tai ką daro. Taip pat padedantys jaunimui, duoda patarimų ir dalinasi patirtimi“.

Rokas Bendikas – „Labai džiugu, kad gavau kvietimą ir vėl treniruotis su tokia aukšto lygio komanda. Bandysiu įgauti kuo daugiau patirties, tuo pačiu ir išbandysiu save. Praeitais metais dalyvavau tik treniruočių procese, bet treneris ir žaidėjai geranoriškai padėdavo, duodavo patarimų, aišku pasakydavo ir pastabų, bet patirtis tikrai neapsakoma“.