Tauragės krepšinio klubo gretas papildė 33-ejų metų 198 cm ūgio krepšininkas Andrius Aleksandrovas.

Andrius Aleksandrovas praeitą sezoną žaidė Regionų krepšinio lygoje ir ten atstovavo Kauno „Atleto“ ekipą. Per daugiau nei 25 minutes, praleistas aikštelėje, pelnydavo po 11,2 taško (60,2 proc. dvitaškių, 39,7 proc. tritaškių, 71,9 proc. baudų), atkovodavo po 4,8 kamuolio, atlikdavo po 1,9 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,2 kamuolio ir rinko po 12,6 naudingumo balų.

„Sutikau žaisti už Tauragės krepšinio klubą, nes kaip juokavom su komandos vadovu, esu davęs pažadą prieš porą metų, kad atstovausiu klubą. Tai dabar atsidaro galimybė tesėti pažadą. Mano lūkesčiai yra, kad visi būtų sveiki, kad kuo greičiau priprastume vieni prie kitų, nes komanda praktiškai naujai surinkta, tik keli žaidėjai likę nuo pernai metų. Norėtųsi, kad kuo greičiau suprastume ko iš mūsų nori treneris ir tuo pasieksime geresnius rezultatus. Apie Tauragės krepšinio klubą esu girdėjęs tiktai gerų atsiliepimų. Taip pat žinau, kad sirgaliai yra labai triukšmingi, tad lauksim visu palaikymo“ – teigia krepšininkas iš Kauno.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Andrius tikrai geras krepšininkas, kuris turi sukaupęs didelę krepšininko patirtį. Manau, jog jis bus puikus pagalbininkas jaunesniems žaidėjams aikštelėje ir tuo pačiu bus vienas iš komandos ramsčių varžybose“.

Andrius Aleksandrovas anksčiau rungtyniavo:Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“, Kauno „Žalgiris“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Alytus“, Panevėžio „Techasas“, Mažeikių „Mažeikiai“, Raseinių „Rasai“ ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipose.