Tauragės krepšinio klube dar vienas naujokas. Į komandą atvyksta 28-erių metų 185 cm ūgio gynėjas Karolis Babkauskas.

Karolis praeitą sezoną žaidė Vokietijos ketvirtoje krepšinio lygoje ir ten atstovavo „RSV Eintracht Stahnsdorf“ ekipą. Per daugiau nei 28 minutes, praleistas aikštelėje, pelnydavo po 12 taškų (54,8 proc. dvitaškių, 40,6 proc, tritaškių ir po 84,6 proc. baudų), atkovodavo po 3,1 kamuolio, atlikdavo po 5,2 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,5 kamuolio ir rinko po 13,5 naudingumo balų.

„Sutikau žaisti už Tauragės krepšinio klubą, nes žais dauguma iš seniau pažįstamų krepšininkų. Žinau, kad galima pasiekti gerus rezultatus su šitais žaidėjais. Lūkesčiai visada žinoma maksimalūs, svarbiausia patekti į atkrintamąsias  varžybas, o tada jau siekti maksimumo. Apie Tauragės klubą esu girdėjęs tik gerus atsiliepimus. Tikiuosi, kad sirgaliai mus palaikys, o mes stengsimės ir atiduosim visas jėgas kiekvienose varžybose.“ – teigia krepšininkas iš Kaišiadorių.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Karolis yra įvairiapusiškas žaidėjas, gerai matantis aikštelę bei organizuojantis atakas. Galima sakyti, kad jis yra tikras kovotojas, turintis didelį patirties „bagažą“. Manau, jog jis bus vienas iš komandos vedlių varžybose.“

Ankščiau krepšininkas rungtyniavo: Panevėžio „Lietkabelis“, Kauno r. „LSU Atletas“, Šiaulių „Šiauliai“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“, Šakių „Vytis“ komandose.