Artėjančiam sezonui komandą komplektuojančiame Tauragės krepšinio klube dar vienas naujokas. Į komandą atvyksta 25-erių metų 195 cm ūgio žaidėjas Rokas Narkevičius.

Rokas Narkevičius nėra naujas veidas krepšinyje. Krepšininkas iš Kauno atstovavo Lietuvos jaunučių (2009 m.) ir jaunių (2010 m.)  rinktines.

2011-2012 m. sezone atstovaudamas  Jonavos „Triobet“ komandą Rokas Narkevičius per 9 minutes, praleistas aikštelėje, pelnydavo po 1,8 taško (28,6 proc. dvitaškių, 20,6 proc. tritaškių, 81,8 proc. baudų metimų) ir atkovodavo po kamuolį.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie Tauragės krepšinio klubo. Nors ir esu gan ilgai nežaidęs Nacionalinėje krepšinio lygoje, bet sulaukęs pasiūlymo greitai jį priėmiau. Visą laiką sportavau, ypač pastaruoju metu, tad fizinė forma yra tikrai nebloga, o žaidimo pajutimui dar yra likę beveik 6-7 savaitės, tad viskas turėtų būti gerai. Puikiai žinau ateinančio sezono Tauragės klubo trenerių štabą, taip pat vos neatsidūriau šiame klube ir ankščiau savo karjeroje. Esu girdėjęs puikių atsiliepimų tiek apie Tauragės krepšinio klubą, tiek apie Tauragę. Tikiuosi būsime labai pavojingas varžovas ateinančiame sezone, bei padovanosime sirgaliams įsimintinų pergalių.“ – teigia krepšininkas iš Kauno.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Smagu, jog pakvietus Roką prisijungti prie komandos jo neatmetė pasiūlymo ir sutiko. Rokas yra gerai realizuojantis metimus tiek iš artimos, tiek iš tolimos distancijos, tai, manau, tikrai bus svarbus žaidėjas aikštelėje“.

Rokas Narkevičius yra žaidęs Kauno „Kaunas Triobet“ bei Jonavos „Triobet“ komandose.