Artėjančiam sezonui komandą komplektuojančioje Tauragės krepšinio klubo ekipoje sugrįžimas.  Į komandą grįžta 30 m. 191 cm ūgio gynėjas Liudas Valantinas.

Praeitą sezoną krepšininkas, atstovaudamas Tauragės krepšinio klubui, per 14 minučių, praleistų aikštelėje, pelnydavo po 2,9 taško (42,9 proc. dvitaškių, 16,3 proc. tritaškių, 64,3 proc. baudų), atkovojo po 1,4 kamuolio bei rinkdavo po 1,5 naudingumo balų.

Praėjusį sezoną Liudas Valantinas, sužaidęs 28 varžybas Tauragės krepšinio klube, persikėlė į gimtojo miesto ekipą Šilalės „Lūšis“. Ši komanda žaidžia Regionų krepšinio lygoje ir 2018/2019 metų sezone kartu su Liudu Valantinu iškovojo pirmąją vietą.

„Taip jau susidėliojo likimas, kad šį sezoną grįžtu atgal į taip audringai sirgalių palaikomą Tauragės krepšinio klubo ekipą. Šį sezoną turiu vieną tikslą kovoti kiekvienose varžybose iki paskutinių minučių bei aišku pasiekti kuo daugiau pergalių. Pažadu, kad noro aikštelėje man tikrai netruks, o šiuo pavyzdžiu užkrėsiu ir komandos draugus“ – teigia krepšininkas iš Šilalės.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Sezono metu ar jam pasibaigus atsisveikindami su komandos žaidėjais visada tikimės, kad jie sugrįš į Tauragę. Labai smagu, jog Liudas grįžtą atgal į komandą. Jis buvo komandos dalis, ilgametis žaidėjas, atstovavęs Tauragės krepšinio klubą. Tikriausiai ne vienas aš pastebėjau jo norą ir įdėtą indėlį tiek treniruočių metu, tiek varžybose“.