Tauragės krepšinio klubas pradėjo komandos komplektacijos darbus ir jau sudarė naują sutartį su 28 metų 201 cm ūgio vidurio puolėju Ryčiu Biliartu.

Rytis praeitą sezoną atstovavo Joniškio „Delikateso“ ekipą. Per 19 minučių, praleistų aikštelėje, pelnydavo po 11.9 taško (51,4 proc. dvitaškių, 29,4 proc. tritaškių ir po 50,7 proc. baudų), atkovojo po 5,4 kamuolio, atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po kamuolį ir rinko po 13,1 naudingumo balų.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie Tauragės krepšinio klubo. Apie Tauragės klubą esu girdėjęs tik geriausius atsiliepimus, todėl priimti sprendimą sunku nebuvo. Stengsiuosi padėti komandai kiek galima labiau siekti aukščiausių tikslų.“- teigė krepšininkas iš Klaipėdos.

Komandos treneris Edvardas Žemgulis – „Smagu, jog prie komandos prisijungė Rytis, tai iš tikrųjų stiprus ir galingas žaidėjas po krepšiu. Tikiuosi jis įsilies į komandą ir taps vienas kertinių žaidėjų aikštelėje“.

Anksčiau krepšininkas rungtyniavo: Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“, Kėdainių „Nevėžis“, Mažeikių „Mažeikiai“, Palangos „Palanga“, Gargždų „Gargždai-Bremena“ ir Neringos „Kuršiai“ komandose.