Praėjusį savaitgalį baigėsi antrasis NKL čempionato ratas. Dar penktadienį Tauragės krepšinio klubas žaidė čempionato tarptautinio turnyro rungtynes su Minsko Tsmoki Minsk 2 komanda, kurias laimėjo rezultatu 80 – 70. Rungtynėse su Minsko komandai po 17 taškų įmetė Raidas Nacius ir Paulius Morkeliūnas, Paulius atkovojo ir 8 kamuolius, o Mindaugas Stašys atidavė 6 rezultatyvius perdavimus, naudingiausias komandai buvo Tadas Sebežiovas, jis pripažintas ir rungtynių žaidėju.

Rungtynes Tauragėje stebėjo ir garsiausi Lietuvoje Latvijos broliai, Normunds ir Nauris Maciai, broliai į Tauragę atvyko ne tik palaikyti Tauragės krepšinio klubo, bet ir susitikti su vaikų namuose gyvenančiais vaikais, daugiau apie brolių viešnagę: https://www.youtube.com/watch?v=OwjwSvdy2Ro

Paskutinėse antrojo rato rungtynėse su Jonavos Sintek ekipa tauragiškiams nepavyko iškovoti pergalės, rezultatu 82 -72 šeštadienio rungtynes laimėjo Jonavos komanda. Net 13 kamuolių rungtynėse Jonavoje atkovojo Paulius Morkeliūnas, jis buvo ir rezultatyviausias – 18 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 16 taškų pridėjo Raidas Nacius.

Po dviejų ratų Tauragės krepšininkai užima 11 vietą turnyrinėje lentelėje, tauragiškiai turi 11 pergalių ir 17 pralaimėjimų. Trečiasis ratas prasideda jau šį savaitgalį, pirmąsias trečiojo rato rungtynes tauragiškiai žais Molėtuose su vietos Ežerūno komanda, o šeštadienį namų rungtynes su Kauno KTU. Rungtynes nuo 16 val. tiesiogiai transliuos Tauragės kabelinė televizija TVK kanalu ir internetu bei Delfi TV.