Praėjusią savaitę Tauragės krepšinio klubas pirmąsias rungtynes išvykoje žaidė dar antradienį, kuriozu paženklintose rungtynėse (po pirmosios dalies teko pervažiuoti į kitą salę), Tauragės krepšininkams teko pripažinti Žalgirio dublerių pranašumą rezultatu 76 – 71.  Rezultatyviausias rungtynėse Kaune buvo Paulius Morkeliūnas , jis varžovams įmetė 17 taškų,  atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, Deividas Keburys pridėjo 16 taškų,  atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Penktadienį namų rungtynėse tauragiškiai susitiko su praėjusio sezono NKL čempionais Klaipėdos Neptūno – Akvaservis komanda. Šioje dvikovoje nuo pat pirmųjų minučių pirmavo Tauragės krepšinio klubas  ir nuskambėjus finaliniam švilpukui pergalė liko Tauragėje (78 – 71). Audringai palaikomi savo sirgalių tauragiškiai išlaikė savo pranašumą.  Rezultatyviausias komandoje buvo Raidas Nacius, jo sąskaitoje 22 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai, 6 kamuolius atkovojo Aivaras Kvedaravičius ir 5 Deividas Keburys, po 2 rezultatyvius perdavimus atidavė Aivaras Kvedaravičius ir Paulius Morkeliūnas.

Šiuo metu Tauragės krepšinio klubas užima 11 vietą turnyrinėje lentelėje, paskutines šių metų rungtynes namuose Tauragės krepšinio klubas žais jau šį penktadienį 18 val. su Gargždų Sporto centro komanda, kurios pergalių ir pralaimėjimų santykis toks pat, kaip ir Tauragės krepšinio klubo.