Praėjusį savaitgalį Tauragės krepšininkai pradėjo rungtynėmis namuose su Mažeikių Erelių komanda, kuriai pirmajame rate pralaimėjo 5 taškų skirtumu. Deja, ir antrajame nepavyko iškovoti pergalės, rezultatu 69 -82 pergalę ir svarbų tašką turnyrinėje lentelėje iškovojo Mažeikių komanda. Penktadienio rungtynėse   Paulius Morkeliūnas buvo rezultatyviausias, jo sąskaitoje 20 taškų, Raidas Nacius pridėjo  16. Paulius atkovojo 8 kamuolius, 6 – Aivaras Kvedaravičius, Deividas Keburys atidavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Šeštadienį Tauragės krepšinio klubas susitiko su jau kartą šiame sezone įveikta Šilutės komanda. Išvykos rungtynes tauragiškiai pradėjo sėkmingiau nei varžovai ir po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų persvarą, kurią išbarstė trečiajame kėlinyje. Įtemptame ketvirtajame kėlinyje sėkmingiau sužaidė aikštės šeimininkai ir  pergalę rezultatu 82 -78 šventė Šilutės krepšininkai. Rungtynėse Šilutėje rezultatyviausiai žaidė Raidas Nacius – 22 taškai, Mindaugas Stašys – 21, Deividas Keburys atkovojo 8 kamuolius, Mindaugas atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu Tauragės krepšinio klubas užima 12 vietą turnyrinėje lentelėje, sekančias rungtynes tauragiškiai žais su vienas čempionato lyderių – Palangos krepšininkais, rungtynes tiesiogiai transliuos Baltijos  televizija, namuose, šeštadienį, 16 val. Tauragės krepšinio klubas susitiks su Vilniaus Perlo komanda.