Penktadienį Tauragės krepšinio klubas baigė pirmąjį NKL čempionato ratą, išvykos rungtynėse Tauragės krepšinio klubas susitiko su Telšių „Telšiais“, įtemptose rungtynėse tauragiškiams teko pripažinti aikštės šeimininkų persvarą rezultatu 65 -57. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Juozas Balčiūnas pelnė 17 taškų bei surinko 19 naudingumo balų.

Tauragės krepšinio klubas savo ruožtu padarė net 20 klaidų, dar viena pralaimėjimo Telšiuose priežastis – netaiklūs tritaškiai metimai – tikslą pasiekė tik  5 tolimi metimai iš 22. Tauragiškių gretose rezultatyviausias buvo Paulius Morkeliūnas, jis įmetė 12 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 10. Paulius Morkeliūnas  taip pat  atkovojo 9 kamuolius, Mindaugas Stašys atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Antrąjį ratą Tauragės krepšinio klubas taip pat pradėjo rungtynėmis namuose su Telšių ekipa, tačiau namų aikštėje, palaikomi savo sirgalių, Tauragės krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 84:79. Raidas Nacius – rungtynių žaidėjas, jis įmetė 26 taškus, išprovokavo net 8 varžovų pražangas, atkovojo 4 kamuolius ir užsidirbo 29 efektyvumo balus, Paulius Morkeliūnas atkovojo 6 kamuolius, Mindaugas Stašys atidavė 4 rezultatyvius perdavimus. Rungtynėse netrūko įtampos ir emocijų, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 19 sek varžovų treneris Povilas Šakinis  nesusivaldė ir užsidirbo dvi iš eilės technines pražangas, dėl ko turėjo palikti savo komandą ir rungtynių pabaigos laukti rūbinėje.

Sekančias rungtynes Tauragės krepšinio klubas žais penktadienį namuose su Mažeikių Ereliais, tai jau antrojo rato rungtynės, pirmose rungtynėse tauragiškiai rezultatu 85 -90 pralaimėjo Mažeikių komandai, šiuo metu Tauragės krepšinio klubas užima vienuoliktą vietą turnyrinėje lentelėje. Reportažą apie šeštadienio rungtynes galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=GJPhQKWAeKY